Neurostrady - czyli lot po neutronówkach
#81
Neutronówka przegrzewa statek jak każda inna gwiazda, ty Kyoku mówisz o jej ogonie.


Dzisiaj nadgoniłem troszku, (ze 12 skoków) ale przy ostatniej trafił się rekonekt chociaż odleciałem już od niej na 250Ls to kiedy wróciłem do gry znalazłem się we wnętrzu ogona, było groźnie zanim z niego wyskoczyłem Canopy 60% i FSD 70% strasznie miotało.
Odpowiedz
#82
No tak, samo przegrzanie w neutronówce to nie problem, można na luzaku zawsze wylecieć. Jak gra dropnie w ogonie, albo jak się w nią wpadnie i jest w ogonie, no to wtedy jest smuteczek.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#83
(05.12.2016, 07:50 UTC)Kofi Paridae napisał(a): Problem mogłeś zgłosić do Supportu. Z tego co czytałem zreperują Ci statek i przeniosą w bezpieczną odległość od gwiazdy. Dodatkowo szybko to robią więc nie ma bólu.


U mnie reakcja supportu zajęła 2 dni, naprawili mi statek i przenieśli do systemu obok.
Odpowiedz
#84
Ciekawostka z FF, można naładować jeden skok z boostem na zapas ( autor - Forum)
Ładujemy supercharge normalnie, potem wlatujemy jeszcze raz w ogon neutronówki (czy karła) i zaczynamy ładować FSD do skoku pozostając cały czas w ogonie. Po wskoczeniu do systemu docelowego mały FSD naładowane z boostem do następnego skoku. Wygląda na niezamierzony przez FD efektSmile
Minusy - ładując FSD do skoku w ogonie niszczy nam się FSD, sądzę, że ze względu na to, że to potrwa trochę dłużej niż normalnie to zniszczenia będą trochę większe, ale warto wiedzieć, że jest taki sposób, może nam pomóc w jakiejś sytuacji awaryjnej.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coś, czego nie widziałem nawet po 5k godzin w Elite... Mathias Shallowgrave 1 448 23.07.2023, 12:05 UTC
Ostatni post: azzaval
  Łowcy Gejzerów czyli szukamy samodzielnie Baton 258 258,403 25.03.2018, 13:19 UTC
Ostatni post: Baton
  [PUBLICZNY] "Skorupy Welcome To", czyli barnacles tournée! Mathias Shallowgrave 34 36,468 10.06.2017, 13:59 UTC
Ostatni post: Baton
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 70,091 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Wypłaty za eksplorację po 2.3 Drakkainen 8 9,344 24.04.2017, 18:56 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości