Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów
#31
Poszedł update do wszystkich hardpointów, oprócz rakiet, którymi jeszcze się nie bawiłem Smile
Niedługo pójdzie update odnośnie pierdół typu sensory itp. ale ma to niski prio.
Odpowiedz
#32
<bump>
Podbijam, wstyd żeby wątek Bibliotekarza nie był podpięty. ;P
Odpowiedz
#33
Jest tutaj: http://thewingedhussars.com/showthread.php?tid=31 Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#34
Ulepszam sobie wlasnie FSD range na mojej anakondzie i pytanie mam. Udalo mi sie uzyskac 27ly skoku w pelnym rynsztunku, ale dalej nie mam pojecia ktore opcje procentowe zwiekszaja zasieg a ktore go zmniejszaja. Prosze o porady Smile
Odpowiedz
#35
Zwiększa:
- Optimised Mass - w największym stopniu
- Max Fuel Per Jump - istnieje szansa że wypadnie, w zależności od mocy efektu może bardzo pozytywnie wpłynąć na zasięg skoku (zazwyczaj wypada coś w ok. 1-4%)

Zmniejsza:
- Mass
Odpowiedz
#36
Mass Manager vs Deep Charge

https://forums.frontier.co.uk/showthread...eep-Charge
Odpowiedz
#37
Powiem tak... myślałem że szybciej to pójdzie Biggrin
Jakimś cudem poszło mi na to jakieś 5 godzin, a patrząc na tekst po napisaniu, nie widzę co było takie czasochłonne. Ale już kij w to....
ekhem ekhem...
<wdech>
AKTUALIZACJA 3.0!!!

Za darmo!!!
Przeczytaj raz, drugi raz przeczytasz gratis!!!
Odpowiedz
#38
+3 hetmański rep Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#39
@Calvarian Gratuluje świetnego wypracowania (+rep)  Smile  Mam jednak jeszcze do dodania takie tam swoje trzy grosze dotyczące Plasma accelerator Mam tu namyśli Focused weapon że jest to równie dobre ulepszenie jako zamiennik (gdyby ktoś akurat nie miał odpowiednich materiałów) zamiast Longe range, ponieważ daje również zwiększenie szybkości lotu pocisku oraz zasięgu do 7km  (tak samo jak Long range) ponadto dodatkowo na plus daje większy Armour piercing, jednak minusem jego w porównaniu z Longe range jest spadek obrażeń powyżej 4km ps.z negatywnych wpływów dostajemy trochę zwiększony thermal load zamiast zwiększania masy i poboru prądu z power planta.. Nie wiem czy warte jest to do do odnotowania w głównym poście, ale może akurat komuś się to spostrzeżenie w przyszłości może przydać  Biggrin
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
#40
"Deep Charge - przy statkach z NAPRAWDĘ dużym skokiem ten efekt daje więcej zasięgu niż Mass Manager" (przy FSD)

Na DBX który ma jeden z największych skoków (z pewnością na podium a może i nr 1) nadal minimalnie lepszy jest Mass Manager.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 978 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Poradnik Od zera do Killera - Miliardera Brachu 8 16,688 22.12.2020, 13:19 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Masz pełną ładownie materiałów dla inżynierów? Haji-me 17 33,956 05.09.2020, 15:58 UTC
Ostatni post: Haji-me
  Klasy modułów od E do A - plusy i minusy, zastosowanie Mathias Shallowgrave 6 19,662 09.01.2018, 13:14 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Tuning graficzny poprzez modyfikację .xml GieNkoV 56 82,410 31.12.2017, 15:02 UTC
Ostatni post: Hen Gedhymeith



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości