Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów
#11
Rozumie Smile
Odpowiedz
#12
Czy któraś modyfikacja silników powoduje większą prędkość w supercrusie?
Odpowiedz
#13
Nie, w supercriuse masz prędkość światła i jest ona zależna od wpływu grawitacji.

http://elite-dangerous.wikia.com/wiki/Supercruise
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#14
dziękuję
Odpowiedz
#15
Super poradnik !!!

Rep leci
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#16
Jak by ktoś potrzebował Classified Scan Databanks do oblokowania inżyniera Ram Tah to mam szybką metodę Smile Kyokushin spędził mnóstwo czasu i się wściekał że nie może znaleźć a wystarczyło zapytać gdzie to dropi w dużych ilościach.

Metoda przedstawia się następującoSmile
- wybieramy system który jest w stanie Outbreak
- wlatujemy do Convoy Beacon i skanujemy statki transportowe, zazwyczaj są to Type-9,7,6 ora Haulery i mają nazwę Refugee

Tą metodą można w ciągu godziny zebrać pełne 50 - wystarczy się przelogować solo/private/open w tej samej miejscówce i lecą jak głupie. Często się zdarza że w tym samym systemie mamy dwa Convoy Beacon'y blisko siebie i jak nie leci na jednym, skok do drugiego i skanujemy każdy statek.
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#17
Dzięki Kofi, jak wrócę z wycieczki poza bańkę, spróbuje. Smile
Mam chyba z 15szt, przerażała mnie myśl o zdobyciu 35szt.
Odpowiedz
#18
(14.11.2016, 12:19 UTC)GutenbergPL napisał(a): Dzięki Kofi, jak wrócę z wycieczki poza bańkę, spróbuje. Smile
Mam chyba z 15szt, przerażała mnie myśl o zdobyciu 35szt.

Tak na prawdę możesz szukać tych systemów w okolicach Meene. Ja tak zrobiłem. Zebrałem co miałem zebrać, kupiłem CMM Composits i poleciałem na dokręcanie śrubek u inżyniera. Mnie interesowały tylko mody do Heat Sinków
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#19
Wleciałem dziś do 4 convoy beacona i nie wyświetla mi się komp[letnie nic, chyba jakiś bug :/

Po dwukrotnym resecie gry udało mi się ich zobaczyć! Cud nad cuda!
Odpowiedz
#20
Macie jakieś porady dotyczące robienia reputacji Sirius Corporation?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 964 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Poradnik Od zera do Killera - Miliardera Brachu 8 16,686 22.12.2020, 13:19 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Masz pełną ładownie materiałów dla inżynierów? Haji-me 17 33,955 05.09.2020, 15:58 UTC
Ostatni post: Haji-me
  Klasy modułów od E do A - plusy i minusy, zastosowanie Mathias Shallowgrave 6 19,659 09.01.2018, 13:14 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Tuning graficzny poprzez modyfikację .xml GieNkoV 56 82,394 31.12.2017, 15:02 UTC
Ostatni post: Hen Gedhymeith



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości