Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów
Zerknij na post #36 w tym wątku: tam jest do tego cała matma, ale TLBiggrinR jest takie, że do FSD 5 włącznie bardziej opłaca się MM, od 6 - DC Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
Cytat:Power Distributor - Charge Enhanced Power Distributor -
NADAL(po 3.0) zdecydowanie jedyne słuszne, grade piąty daje nam (NADAL) większą regenerację energii w każdej z trzech sekcji (SYS ENG WEP) niż wyspecjalizowane ulepszenia (które ulepszają tylko jedną sekcję). O jeden procent ale nadal Smile Jedyną przewagą wyspecjalizowanych modów jest capacity w danej sekcji, jednak jak wszyscy (mam nadzieję) wiemy,recharge>>>capacity.
Experimental Effects:
Cluster Capacitors - to i tylko to. Recharge>>>capacity.
Albo źle czytam na EDE i inarze, albo dla Power Distributor: Super Conduits zwiększa recharge a Cluster Capacitors -> capacity. ???
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
(08.08.2018, 07:49 UTC)kofstein napisał(a):
Cytat:Power Distributor - Charge Enhanced Power Distributor -
NADAL(po 3.0) zdecydowanie jedyne słuszne, grade piąty daje nam (NADAL) większą regenerację energii w każdej z trzech sekcji (SYS ENG WEP) niż wyspecjalizowane ulepszenia (które ulepszają tylko jedną sekcję). O jeden procent ale nadal Smile Jedyną przewagą wyspecjalizowanych modów jest capacity w danej sekcji, jednak jak wszyscy (mam nadzieję) wiemy,recharge>>>capacity.
Experimental Effects:
Cluster Capacitors - to i tylko to. Recharge>>>capacity.
Albo źle czytam na EDE i inarze, albo dla  Power Distributor: Super Conduits zwiększa recharge a Cluster Capacitors -> capacity. ???

Tak jest, masz rację.
Zarówno same nazwy na to wskazują, u inżyniera takie parametry są pokazywane, EDE też tak twierdzi.
Odpowiedz
Hmm ciekawe czy to się mi źle nazwę skopiowało czy na statkach też tak mam Biggrin Dzięki, poprawione.
Odpowiedz
Ostatnio testowałem na coriolis deep charge oraz mass manager, wziąłem pod uwagę kilka mniejszych oraz większych statków. W każdym przypadku deep charge dał marginalnie lepszy, ale jednak lepszy rezultat do fsd klasy 4, klasa 5 już nawet o 0,01 lepsze rezultaty ma z mass menager. dopisał bym, że deep charge ma pomóc statkom z fsd do klasy 4, gdyż dopiero wtedy widać efekty marginalnie lepsze za większy koszt paliwa
Odpowiedz