[VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift
#31
(10.12.2016, 14:53 UTC)Yata_PL napisał(a): Wiele razy tez pisales ze nie jesteś specjalnie zainteresowany ta generacja googli z powodu czytelnosci obrazu i ze bedziesz czekał .
Nigdzie nie pisałem czegoś takiego, cały czas jestem bardzo zainteresowany, po prostu mam wątpliwości , a że czytelność obrazu jest kiepska to prawda, nie znaczy że mnie to powstrzyma :o)  Zbudowałeś sobie w swojej głowie jakiś obraz mnie jako Potwora AntyVR całkiem niesłusznie.

Lepiej pracujcie nad znalezieniem czegoś w co można razem pograć w VR bo nas tu trochę jest, znaczy oprócz Elity. Są już jakieś tytuły? Przelatywałem właśnie z Goliatem listę tego w co można grać razem i mało trochę, jest coś wartego uwagi oprócz Onward?

Ceny trochę pieką jak na early access, są jakieś tańsze miejsca jak Humble Bundle?
Odpowiedz
#32
(10.12.2016, 15:13 UTC)Baton napisał(a):
(10.12.2016, 14:53 UTC)Yata_PL napisał(a): Wiele razy tez pisales ze nie jesteś specjalnie zainteresowany ta generacja googli z powodu czytelnosci obrazu i ze bedziesz czekał .
Nigdzie nie pisałem czegoś takiego, cały czas jestem bardzo zainteresowany, po prostu mam wątpliwości , a że czytelność obrazu jest kiepska to prawda, nie znaczy że mnie to powstrzyma :o)  Zbudowałeś sobie w swojej głowie jakiś obraz mnie jako Potwora AntyVR całkiem niesłusznie.
Nie no spoko, ja to sobie wszystko wymyśliłem i zbudowałem w swojej głowie Smile
Teraz mnie namawiajcie na VR [Obrazek: smile.png] Choć widziałem, że pracują na bezprzewodowym, nawet do vive jakiś gadżet już wchodzi, więc może poczekam z rok "

Nie jest moim celem wbijanie szpilek w Twojego forumowego Avatara. Wiec juz poprzestanę w tych cytatach Biggrin


Z Onwardo podobnych może na początek DOOM 3 BFG i oraz pakiet VorpX - VorpX podbno dobrze działa z Fallout 4 ( zaimplementowany head tracking) http://www.vorpx.com/supported-games/

Ja osobiscie czekam na oficjalny port Fallouta na Viva. 

Edit : Zamówiles kontrolery ? bo to jest kwestia podstawowa do grania razem w crossplatformowe gry jak Onward
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#33
A w sumie jeszcze jedno mi możecie polecić:

5 programów które puszczam znajomym, żeby pokazać jakie VR jest super,   ja dawno temu puszczałem jakiś Rollercoaster i Giants of Space, ale pewnie się pozmieniało i są lepsze rzeczy Smile
Odpowiedz
#34
(10.12.2016, 17:39 UTC)Baton napisał(a):
(10.12.2016, 16:07 UTC)Yata_PL napisał(a): Edit : Zamówiles kontrolery ? bo to jest kwestia podstawowa do grania razem w crossplatformowe gry jak Onward

 jeszcze tylko nie znalazłem Adult VR Smile

na pewno coś się znajdzie w klimacie , ja nie szukałem z powodu Familiy Live Smile
musisz tylko wymienić kontrolery na https://www.youtube.com/watch?v=O1XPkTn2xvI

(10.12.2016, 17:39 UTC)Baton napisał(a): A w sumie jeszcze jedno mi możecie polecić:

5 programów które puszczam znajomym, żeby pokazać jakie VR jest super,   ja dawno temu puszczałem jakiś Rollercoaster i Giants of Space, ale pewnie się pozmieniało i są lepsze rzeczy Smile

Z ex-pów to polecam:

1. theBlu ( chyba jest tez dla Rifta)
2 .the Lab ( dzis widzialem aktualizacje dodającą obsługe Toucha)
3. VRMark (fajne bo za free)
4. Google Earth VR (w sumie takie sobie, ale fajne bo za free)
5. Realities ( free)
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#35
taki FPS ( ala CS) polecaja na innym forum...

Pavlov
http://store.steampowered.com/app/555160/
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#36
Ja bym zagrał w The Climb , wyszło przed wydaniem kontrolerów, teraz powinien być wspierany Touch.

Generalnie stwierdzam (moja opinia), że zakup OR bez Touch'a to taki OR wykastrowany.
Rozumiem jest wiele (niewiele) gier na VR, ale właśnie kontrolery uzupełniają VR w całość.

Także jest możliwość Room Scaling'u przy OR (tryb eksperymentalny) jednak trzeba dokupić 3'ci sensor.
Odpowiedz
#37
Cowbots and Aliens wydaje się być całkiem spoko strzelanką multiplayer dla VR - z humorystycznym zacięciem. Wygląda na grę, która da sporo frajdy w parę osób! Co prawda ciągle jest w EA, a ja obiecałem sobie, że EA już nie tykam, ale tutaj jestem skłonny zrobić wyjątek. 

Z innych, już nie MP - czekam aż ukończą Castle Must Be Mine, a po wypłacie sprawię sobie Pinball FX2 VR - bo od dawna czekam na jakiegoś dobrego Pinballa, a VR wydaje się być świetną platformą do takich gier!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#38
(11.12.2016, 01:52 UTC)Varlus napisał(a): Ja bym zagrał w The Climb , wyszło przed wydaniem kontrolerów, teraz powinien być wspierany Touch.

Generalnie stwierdzam (moja opinia), że zakup OR bez Touch'a to taki OR wykastrowany.
Rozumiem jest wiele (niewiele) gier na VR, ale właśnie kontrolery uzupełniają VR w całość.

Zgadzam się i dlatego czekałem z zakupem aż wyjdą, Climb jest w jakimś startowym packu za £69 z Superhot VR, więc zapewne to kupię.

Dzięki wszystkim za podpowiedzi, o kilku tytułach nie wiedziałem np. Realities, w wyglądają interesująco.
Odpowiedz
#39
(11.12.2016, 02:14 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Cowbots and Aliens wydaje się być całkiem spoko strzelanką multiplayer dla VR - z humorystycznym zacięciem. Wygląda na grę, która da sporo frajdy w parę osób! Co prawda ciągle jest w EA, a ja obiecałem sobie, że EA już nie tykam, ale tutaj jestem skłonny zrobić wyjątek. 

Posiadam , przed zakupem myslalem podobnie, na tym etapie gra jest slaba, na rynku sa duzo lepsze wave shootery. Przede wszystkim brak jej dynamiki i roznorodnosci. SPT i Raw Data bije ta gre pod kazdym wzgledem.

Edit cofam wszysto o tej grze , pomylilem ja z Cogs and Aliens




(11.12.2016, 07:03 UTC)Baton napisał(a):
(11.12.2016, 01:52 UTC)Varlus napisał(a): Ja bym zagrał w The Climb , wyszło przed wydaniem kontrolerów, teraz powinien być wspierany Touch.

Generalnie stwierdzam (moja opinia), że zakup OR bez Touch'a to taki OR wykastrowany.
Rozumiem jest wiele (niewiele) gier na VR, ale właśnie kontrolery uzupełniają VR w całość.

Zgadzam się i dlatego czekałem z zakupem aż wyjdą, Climb jest w jakimś startowym packu za £69 z Superhot VR, więc zapewne to kupię

Czy do the Climb nie potrzeba Leap Montion ? Planowalem sobie sprawic te urzadzenie na gwiazdke ale narazie moze 3 gry je wykorzystuja i altaspace vr.
http://store-eur.leapmotion.com/

ok , znalazlem - jest wsparcie leapa

co tam jeszcze znalazlem , podobno Planets Nomads ma wspierac VR , to jednak piesn przyszlosci.
https://m.youtube.com/watch?v=_UxJ-UCNdlI
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#40
(11.12.2016, 07:28 UTC)Yata_PL napisał(a): Czy do the Climb nie potrzeba Leap Montion ? 

Nie trzeba, działa z O Touch.  Widziałem fajny filmik z zawodów w tym, wygrał koleś z taką nadwagą, że by odpadł z każdej ściany po wspięciu się na 2 metry. Dobry przykład jak VR pozwala doświadczać czegoś co się nigdy nie uda w realu Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tanie gry - co kupić w promocji? Rommie_PL 727 645,341 26.05.2022, 21:56 UTC
Ostatni post: Kahea
  Multiplayer VR Pitulek 0 1,081 03.09.2021, 17:17 UTC
Ostatni post: Pitulek
  Nowe gry warte polecenia. josel666 21 10,260 04.04.2021, 11:03 UTC
Ostatni post: josel666
  Death Stranding na PC Dako 6 6,298 12.03.2020, 19:16 UTC
Ostatni post: szkodi
  Stellaris. Taki na komórki ShiMan 1 3,553 16.10.2019, 17:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości