Stellaris
Ktoś już przetestował? Sporo komentarzy jest w stylu "najlepsze DLC jak do tej pory".

Ja chwilowo pochłonięty przez EU4 jestem, ale pewnie prędzej czy później zakupię.

W planach jest jakaś rozgrywka czy dajemy sobie parę dni na indywidualne ogarnięcie zmian? Wink
[Obrazek: coLdRBJ.png][Obrazek: 38390.png]


Odpowiedz
Bez DLC i tak jest co ogarniać, bo sporo rdzenia rozgrywki się zmieniło Smile
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
To jest teraz zupełnie inna gra, trzeba się uczyć na nowo Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
Odnawiam temat. Jest 3 rocznica Stellarisa, a PDX postanowiło odpalić bezpłatny weekend w tym tygodniu na Steamie:

https://store.steampowered.com/app/28199.../?l=polish

PS: Solidne rabaty na grę i DLC też są obecne Wink

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
Ktoś mi podpowie czy warto tutaj "Januszować" i brać samą podstawke czy to kompletnie niema sensu? Biggrin
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
(10.05.2019, 19:06 UTC)KejuH napisał(a): Ktoś mi podpowie czy warto tutaj "Januszować" i brać samą podstawke czy to kompletnie niema sensu? Biggrin

Według mnie jak chcesz pograć w to troche to co najmniej Utopia, chociaż już nawet nie pamiętam kiedy grałem bez Tongue
Inna sprawa to możliwość gry multi z osobą która ma dodatki, wtedy tylko host musi je mieć a reszta graczy ma cały content nawet jeśli mają tylko podstawkę.

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stellaris. Taki na komórki ShiMan 1 3,513 16.10.2019, 17:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,215 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior
  Kiedy moge grac w Stellaris. Pienias 31 24,011 27.01.2018, 18:41 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości