[VR] Virtual Reality - dyskusja ogólna
O, ciekawe! Ja na pewno będę zaglądał po jakieś nowinki Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
Star Trek Bridge Crew jest na steam na przecenie z 250zl na 100 ( z dodatkiem TNG )
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
Skusiłem się na Odyssey+ (2400 z opłatami, z jueseja leci). Mikołaj przyjdzie wcześniej.
Acer VR więc sprzedam za 1100, z kontrolerami (gwara z us, używany 2 tyg), jak ktoś chętny Smile
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
Hm ...
Nie wiem czy pęd za realnością wrażeń VR nie poszedł lub odleciał troszkę za daleko Biggrin
https://www.facebook.com/InTheKnowGadget...433617715/
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
Dobre, ciekawe czy można narobić na umyte samochody.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
Czekam właśnie na Lenovo Explorera z kontrolerami i chciałem zapytać starych VRowców o jakieś gry, które możecie polecić - mam już oczywiście ED, do tego Star Trek i Pulsara.
Pewnie spróbuję Pirat Trainera i Beat Saber. A graliście może w Skyrim VR?
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
(24.03.2019, 21:12 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): A graliście może w Skyrim VR?

Mega fun, polecam!

Project Cars 2. Il Sturmovik. 

SAIRENTO VR - MUSOWO!

Holoball - fajne na rozruszanie kości. 

Keep Talking and Nobody Explodes - fajne na imprezy.

Adr1ft - survival w zniszczonej stacji orbitalnej.

House of the Dying Sun - taki Everspace w VR.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
Beat Saber- świetna gierka, gdzie mieczami świetlnymi ciachasz klocki w rytm muzyki

Dead Effect 2 VR- dorwałem tanio na promocji, spoko strzelanka. Martwe multi, ale masz kilka godzin kampanii

Rec Room- must have! Za darmo z ogromną ilością różnych trybów rozgrywki. Jest to multi z innymi graczami. Najbardziej popularnym trybem jest paint ball, możesz też grać mapy, gdzie walczysz mieczami, grać w zbijaka, grać w tenisa, grać tryby battle royal i wiele, wiele więcej.
Odpowiedz
(25.03.2019, 00:27 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(24.03.2019, 21:12 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): A graliście może w Skyrim VR?


House of the Dying Sun - taki Everspace w VR.

no i Everspace VR Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
Gram w Skyrima VR, jest bardzo w porządku. Do tego to co wyżej Rec Room jak najbardziej, chociaż sporo małolatów się trafia. Beat Saber świetny, ale z mod saber instalerem (więcej piosenek), do tego Subnautica jak najbardziej, ale z Qmods i modem do kontrolerów, chyba Enchanced mods się zwał. Super Hot Vr też jest niezłe, Arizona Sunshine Vr, do pogłówkowania lekkiego mam Talos Principle, też spoko.
[Obrazek: 64218.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VR - gogle i krzesło jts 3 2,244 10.05.2021, 11:24 UTC
Ostatni post: szarik
  150 lat w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko Sony VR i Oculus zieluk 0 1,063 07.04.2021, 19:42 UTC
Ostatni post: zieluk
  [VR] Windows Mixed Reality - dyskusja ogólna Kyokushin 127 101,521 03.04.2020, 15:34 UTC
Ostatni post: Coucz
  [VR] Oculus Rift - dyskusja ogólna Mathias Shallowgrave 78 68,613 25.03.2019, 18:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Pimax 5k+ Virtual Reality w symulatorach Dako 1 3,495 11.03.2019, 20:44 UTC
Ostatni post: Yata_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości