[VR] Virtual Reality - dyskusja ogólna
(15.05.2018, 18:52 UTC)Baton napisał(a):
(15.05.2018, 18:09 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Czego mi tam brakuje, to możliwość grania własnych kawałków i automatycznego dostosowania levelu do własnej muzyki. Muza z gry średnio mi się podoba, a że wybredna ze mnie bestia i jak coś mi się nie podoba muzycznie, to przeważnie nie mogę tego zdzierżyć (do tego stopnia, że fizycznie mnie to drażni i denerwuje), to ciągle się zastanawiam nad zakupem...

Śpieszyć się nie ma co, dodadzą inną muzę i modowanie natywne to sobie kup. Zgranie z rytmem jest fantastyczne, połączone z machaniem mieczami świetlnymi to kombinacja nie do podrobienia Smile
Aż tak piszę to mi się zachciało zagrać - narka! Smile

Tylko pamiętaj - weź prysznic jak już skończysz  Smile

[Obrazek: IHxlPPT.png]
Odpowiedz
(15.05.2018, 19:22 UTC)zieluk napisał(a): Tylko pamiętaj - weź prysznic jak już skończysz  Smile

Pierwszy poziom skończony na hard, w sumie prysznic by się przydał, ale ekologicznie się tylko oblizałem Tongue
Odpowiedz
Lato idzie , jakby ktos byl zainterowany "symulacja wiatru" to wiem co i jak Smile w Elite narazie sie nie sprawdzi ( moze jak zrobia planety z atmosfera i popedzimy SRV) ale do race i flight simow jest extra , ponizej moj krotki film :

https://youtu.be/mQYtgoGCoAI

minus jest taki ze najlepiej grac w sluchawkach bo wyje jakto wentylator. Soft rozpoznaje prędkość a nawet tory i samochody , RPMy wentylatorow dostosowuje do kazdego 1km/h predkosci.
W tech. 3D wydruku jeszcze robie stosowne wzmocnienie sily wiatru ktory podniesie prędkość waitru o 50 %. Tak wiem.. zwariowalem Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
@Yata_PL lepiej zacznij zbierać już kasę... https://www.roadtovr.com/vrgineers-revea...te-weight/

Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
(27.06.2018, 08:43 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): @Yata_PL lepiej zacznij zbierać już kasę... https://www.roadtovr.com/vrgineers-revea...te-weight/

Biggrin

@Mathias  poczytalem o tym wczoraj, i jakos nie widze sensu Smile nawet jakby kosztowalo to 5 razy mniej to ciagle jest poziom Pimaxa 8k z tym ze nastawione na rynek B2B
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
Beat Saber obok Skyrima (świetny i w dodatku modowalny) i The Lab  to chyba najlepsza, a na pewno jedna z najbardziej satysfakcjonujących gier vr. Połączenie machania mieczami świetlnymi i gry rytmicznej z super muzyką. No kosmos po prostu Biggrin No i chyba najlepsza gra na imprezę ever, jak tańczyliśmy do gangnam style z kuzynem to wszyscy ryczeli ze śmiechu 10/10 xD

Tutaj moj gameplay Biggrin Moc jest silna xD








Odpowiedz
na meska impreze dobry jest Space Pirate Traineer - sprawdzone na gosciach wielokrotnie
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
Jest szansa, że w tym roku, pewnie bliżej końca, się skuszę. Nadal wybór jest pomiędzy Vive a Oculus czy warto śledzić jakieś nowe sprzęty?
Odpowiedz
(26.07.2018, 05:50 UTC)Yautja napisał(a): Jest szansa, że w tym roku, pewnie bliżej końca, się skuszę. Nadal wybór jest pomiędzy Vive a Oculus czy warto śledzić jakieś nowe sprzęty?

kwestia ile chcesz wydac i jaki juz masz sprzet do vr...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
Co tam dokładnie w tym moim komputerze siedzi to nie wiem Wink Jak go kupowałem te pół roku temu to powiedziałem w sklepie, że będę chciał na nim grać w Elite: Dangerous przy użyciu hełmu do rzeczywistości wirtualnej i ma to uciągnąć. Samą Elitkę ciągnie całkiem nieźle, ale na gogle jakoś się nie mogłem zdecydować do tej pory, aż kilka dni temu przez przypadek miałem okazję założyć na chwilę jakieś takie gogle na bazie telefonu chyba i sobie pomyślałem, że jak taka popierdółka robi takie fajne wrażenie, to co te duże sprzęty potrafią! I wracam do tematu. Co do budżetu to widzę, że Oculus Rift to 450 Euro, więc powiedzmy do 500 Euro?
PS. jest jeszcze kwestia sterowania. Da się na klawiaturze i myszce? Czy najpierw HOTASa kupować? Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VR - gogle i krzesło jts 3 2,244 10.05.2021, 11:24 UTC
Ostatni post: szarik
  150 lat w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko Sony VR i Oculus zieluk 0 1,063 07.04.2021, 19:42 UTC
Ostatni post: zieluk
  [VR] Windows Mixed Reality - dyskusja ogólna Kyokushin 127 101,520 03.04.2020, 15:34 UTC
Ostatni post: Coucz
  [VR] Oculus Rift - dyskusja ogólna Mathias Shallowgrave 78 68,612 25.03.2019, 18:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Pimax 5k+ Virtual Reality w symulatorach Dako 1 3,495 11.03.2019, 20:44 UTC
Ostatni post: Yata_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości