VR - gogle i krzesło
#1
Hej,
Nie wiem czy to odpowiedni wątek na taki technologiczny offtopic.

Wczoraj w polecanych na Kickstarterze wyświetliło mi się to
Co myślicie? Przyznam, że zacząłem się zastanawiać nad zakupem i użyciem gogli, ale dopiero żona uświadomiła mi, że zwyczajnie nie mam na to miejsca w domu,

Ktoś ma doświadczenia w graniu na podobnych krzesełkach?

EDIT:
Sam projekt zebrał ponad 10 razy więcej niż potrzebował zalewie w ciągu pierwszej doby.
Odpowiedz
#2
Mamy całą sekcję poświęconą VR i tu przeniosłem wątek, co do samego projektu to nie jest nic nowego. Są już takie cudaki jak fotel razem z biurkiem i wysięgnikiem na monitory czy gamingowa toaleta albo łóżko. Dodatkowo to kickstarter także nie ma co się napalać ewentualnie śledzić projekt po zakończeniu zbiórki czy czasami nagle nie znikną z kasą i tyle ich widziano.

To wszystko fajnie wygląda, ale jak to się ma do praktyczności?
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#3
Ci sami robią już to: https://www.yawvr.com/
Jeżeli grasz tylko w ED i flight simy to może mieć to sens, do race simów są lepsze rigi, a generalnie do VR... potrzeba miejsca, nie krzesła Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#4
Ha... moja żona również przestrzegała mnie, że nie mam w mieszkaniu miejsca ... i miała rację... ostatnio korzystam w dużej mierze z ruchowych gier i powiem tak, że najwygodniej to mieć 3m kwadratowe, wówczas jest wygodnie - szczególnie gdy korzysta się z wersji bezprzewodowej gogli VR.
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [VR] Virtual Reality - dyskusja ogólna Elena Green 325 252,692 22.07.2022, 10:42 UTC
Ostatni post: MistyPL
  150 lat w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko Sony VR i Oculus zieluk 0 1,070 07.04.2021, 19:42 UTC
Ostatni post: zieluk
  [VR] Windows Mixed Reality - dyskusja ogólna Kyokushin 127 101,776 03.04.2020, 15:34 UTC
Ostatni post: Coucz
  [VR] Oculus Rift - dyskusja ogólna Mathias Shallowgrave 78 68,737 25.03.2019, 18:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  VR Pointing Device Dako 1 2,952 10.12.2018, 18:55 UTC
Ostatni post: Kyokushin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości