[VR] Oculus Rift - dyskusja ogólna
#11
Ja też czekałem na promocję, ale było tak gorąco reklamowane, że się skusiłem i się cieszę. Jest tak mało jakichś gier przygodowych gdzie możesz spędzić 10 godzin, w zasadzie chyba żadnej nie ma, wszystko co grałem kończyło się w okolicy dwóch godzin i wyglądało gorzej. Poza tym tu mi się bardzo podoba narracja, lokacja i ogólny klimat Smile
Odpowiedz
#12
Poczekam na więcej opinii i może się skuszę. Jeśli to coś ambitnego to warto dofinansować. Daj znać jak już zakończysz, czy trzyma poxiom od początku do końca.
Odpowiedz
#13
Też czekam na opinie Smile
Odpowiedz
#14
(27.07.2017, 14:52 UTC)Baton napisał(a): Ja też czekałem na promocję, ale było tak gorąco reklamowane, że się skusiłem i się cieszę. Jest tak mało jakichś gier przygodowych gdzie możesz spędzić 10 godzin, w zasadzie chyba żadnej nie ma, wszystko co grałem kończyło się w okolicy dwóch godzin i wyglądało gorzej. Poza tym tu mi się bardzo podoba narracja, lokacja i ogólny klimat Smile

a ta slynna rozwalka reperowanego przez roboty statku na orbicie jest zaraz na poczatku ? ( widzilem to kilka razy na trailerach i tworzylo to fajny klimat) 
natomiast ta reklamowana przez Ciebie arena nie wyglada mi na zabawe na dluzej niz godzine.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#15
(27.07.2017, 18:33 UTC)Yata_PL napisał(a):
(27.07.2017, 14:52 UTC)Baton napisał(a): Ja też czekałem na promocję, ale było tak gorąco reklamowane, że się skusiłem i się cieszę. Jest tak mało jakichś gier przygodowych gdzie możesz spędzić 10 godzin, w zasadzie chyba żadnej nie ma, wszystko co grałem kończyło się w okolicy dwóch godzin i wyglądało gorzej. Poza tym tu mi się bardzo podoba narracja, lokacja i ogólny klimat Smile

a ta slynna rozwalka reperowanego przez roboty statku na orbicie jest zaraz na poczatku ? ( widzilem to kilka razy na trailerach i tworzylo to fajny klimat) 
natomiast ta reklamowana przez Ciebie arena nie wyglada mi na zabawe na dluzej niz godzine.

Wyszedłem z gry strasznie się zmuszając bo jest na tyle grubo, że się boje, że może koniec blisko a jeszcze sporo do 10 godzin.

Arena, wszedłem tylko raz i jestem pewnien że w husarskiej grupie by było świetnie i o tym pisałem, nawet w tej poczekalni było wesoło z randomowymi ludkami, ale mimo wszystko bym wolał swojaków, więc poczekam, może się ktoś skusi, w końcu jest za darmo więc warto spróbować. Nie czułem się na tyle pewnie w sensie kontroli ruchu, ale singleplayer fajnie tego powoli uczy.
Odpowiedz
#16
Dzięki postowi Koorak Drev o obniżce na HTC, wpadłem na tę ofertę Oculusa na Amazonie - za 400$.

Czy to jest ten, normalny Oculus, który macie? Brać? Biggrin
Odpowiedz
#17
probowales kiedys VR, Robin?

Jesli nie, szczerze polecam sprobowac u kogos i na podstawie tego wyrobic sobie opinie i zastanawiac sie nad zakupem.

Co do CV1, cena jest ok. Ja sam gram jeszcze na DK2 (tylko dlatego, ze uwazalem ze cena do jakosci byla adekwatna).
Z moich doswiadczen, spedzam w VR mniej czasu niz bym oczekiwal, czy chcial...ale z drugiej strony, mysle nad zakupem wlasnie CV1.
Odpowiedz
#18
(21.08.2017, 14:55 UTC)Robinus napisał(a): Dzięki postowi Koorak Drev o obniżce na HTC, wpadłem na tę ofertę Oculusa na Amazonie - za 400$.

Czy to jest ten, normalny Oculus, który macie? Brać? Biggrin

Bierz, za tyle to warto wziąć, ta cena będzie jeszcze tylko chwilę, pójdzie w górę to sprzedasz jak się znudzisz bez dużej straty Smile

Kończąc co do Lone Echo, skończyłem kampanię w 6+ godzin, na 100% zagram jeszcze raz tym razem wolniej znajdując wszystko itp. Najlepsza gra w VR jaką grałem, dzięki niej jestem 100% pewien, że VR ma wielką przyszłość. Jakby zrobili space legs w Elicie na ten sposób to by się dopiero zaczęło sprzedawać Smile
Odpowiedz
#19
(21.08.2017, 14:55 UTC)Robinus napisał(a): Dzięki postowi Koorak Drev o obniżce na HTC, wpadłem na tę ofertę Oculusa na Amazonie - za 400$.

Czy to jest ten, normalny Oculus, który macie? Brać? Biggrin

brać nie pytac, jak Vive za drogi to ten sprzet tez jest super..
aa no i grafe brac bo bez gtx 1080/1070 to do tematu  Elity w Vr lepiej nie podchodzić aby sie nie rozczarować...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#20
(21.08.2017, 18:06 UTC)Yata_PL napisał(a):
(21.08.2017, 14:55 UTC)Robinus napisał(a): Dzięki postowi Koorak Drev o obniżce na HTC, wpadłem na tę ofertę Oculusa na Amazonie - za 400$.

Czy to jest ten, normalny Oculus, który macie? Brać? Biggrin

brać nie pytac, jak Vive za drogi to ten sprzet tez jest super..
aa no i grafe brac bo bez gtx 1080/1070 to do tematu  Elity w Vr lepiej nie podchodzić aby sie nie rozczarować...

Vive nie "za drogi" tylko droższy o 200$

Dodatkowo z przeznaczeniem do Elite Dangerous - podobno Oculus lepszy.

Lepszy + tańszy - wybór oczywisty.

EDIT:
Czego się naczytałem by taką opinię przedstawiać:
http://vrking.pl/oculus-rift-vs-htc-vive...-z-mitami/

najważniejsze dla mnie:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oculus Quest 2 - zaproszenia do znajomych / wspólne granie. Xenderr 4 1,853 07.02.2024, 22:27 UTC
Ostatni post: Kyokushin
  HP Reverb G2 vs. Oculus Quest 2 Fenyl de Lechia 8 3,269 07.12.2022, 16:33 UTC
Ostatni post: Khavai
  [VR] Virtual Reality - dyskusja ogólna Elena Green 325 252,298 22.07.2022, 10:42 UTC
Ostatni post: MistyPL
  VR - gogle i krzesło jts 3 2,244 10.05.2021, 11:24 UTC
Ostatni post: szarik
  150 lat w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko Sony VR i Oculus zieluk 0 1,062 07.04.2021, 19:42 UTC
Ostatni post: zieluk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości