[VR] HTC Vive - dyskusja ogólna
#21
(14.02.2017, 20:51 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Jest już prototyp rękawic z trackingiem poszczególnych palców dla Vive Smile

mam nadzieje ze w finalnym produkcie nie trzeba będzie zakładać kontrolerów na przedramie
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#22
Jutro z okazji "Vive Day" czyli pierwszej rocznicy premiery można bedzie kupić Vive o 100 USD taniej

https://blog.vive.com/us/2017/04/03/vive...-for-fans/

Dodatkowo dotychczasowi posiadacze otrzymają:
  • gratis Arcade Saga
  • miesiąc subskrypcji Viveport
[Obrazek: HTC_VIVE_VR_Birthday_VIVE_DAY_Facebook-HMD-730x548.jpg]
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#23
Panowie Cmdrzy moze macie ochote pograc w co-op (4 os.) w Bridge Crew Vr czyli Star Trek Vr , gra bedzie cross-platformowa (vive , rift i PSVR) , jestem troche napalony na ta gre ale nie bede jej kupowal dopoki nie zbierze sie grupka chetnych na ciekawy roleplay , link : http://store.steampowered.com/app/527100/
gameplay link : 
https://m.youtube.com/watch?v=xd46LuFuNPY
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#24
Mam na nią oko, na pewno kupię - tylko nie wiem jeszcze kiedy. Najpierw poczekam na recenzje.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#25
Raw Data jest za darmo przez trzy dni na Steam, warto spróbować, zwłaszcza że jest co-op. W solo mi za bardzo przypominała Robo Recall, więc się nie zainteresowałem, ale co-op obczaję dziś z Goliatem zapewne.
Odpowiedz
#26
(06.04.2017, 09:42 UTC)Baton napisał(a): Raw Data jest za darmo przez trzy dni na Steam, warto spróbować, zwłaszcza że jest co-op. W solo mi za bardzo przypominała Robo Recall, więc się nie zainteresowałem, ale co-op obczaję dziś z Goliatem zapewne.

grałem w to z Goliatem  , ta gra byla kiedyś u mnie w Top 3 VR Room ale RoboRecall jednak lepsza, Raw to inna gra oczywiście - bardziej taktyczna , postanowiłem ze do niej wrócę jak już ja ukończą , było trochę błędów nie wiem jak jest teraz..

Offtopowo: mnie dzis Nvidia zaskoczyła nowym Titanem XP ( juz w sprzedaży)- pewnie zmiażdży mojego Strixa Ti, w każdym razie polecam innym bo ja już na kolejna podmiankę sie nie pisze az do czasu wypuszczenia Vive 2.0 lub cos w tym stylu...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#27
dla posiadaczy Vive grających w Elite - polecam włączyć tryb w " nightmode" - robimy to kontrolerem w dashboardzie , ( nie mylić z apka steamvr)
kosmos jest ciemniejszy, nabiera głebi , gwiazdy i HUD nie jarzą tak w oczy jak trybie normalnym. Efekt IMHO jest lepszy niz obnizenie gammy w grze.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#28
Wyświetlacze już mamy, wifi chyba też już jest, nadal sądzę, że maks pod koniec 2018 zobaczymy coś nowego Smile
http://www.roadtovr.com/samsungs-new-vr-...rift-vive/
Odpowiedz
#29
prawie 2x wieksze PPI niz to co teraz, niby lepiej ale jak dla mnie to ciagle bedzie pixeloza . Wyglada na to ze oni bede wyciskac ten rynek jak Intele i Nvidia
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#30
Chce kupic HTC VIVE, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego ludzie mowia, ze obraz jest w tym lepszy od takiego gear vr, gdzie galaxy s6 ma wieksza rozdzielczosc ekranu i jakies 577 ppi a htc jedynie 447ppi? Nie mam gdzie przetestowa vive a nie chce utopic kasy.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [VR] Virtual Reality - dyskusja ogólna Elena Green 325 252,682 22.07.2022, 10:42 UTC
Ostatni post: MistyPL
  VR - gogle i krzesło jts 3 2,256 10.05.2021, 11:24 UTC
Ostatni post: szarik
  150 lat w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko Sony VR i Oculus zieluk 0 1,070 07.04.2021, 19:42 UTC
Ostatni post: zieluk
  [VR] Windows Mixed Reality - dyskusja ogólna Kyokushin 127 101,772 03.04.2020, 15:34 UTC
Ostatni post: Coucz
  [VR] Oculus Rift - dyskusja ogólna Mathias Shallowgrave 78 68,735 25.03.2019, 18:26 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości