Husarski Ośrodek Badań nad Obcymi
(04.07.2017, 12:58 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Jest jeszcze jedna kwestia, która mnie zastanawia - jaki jest związek Federacji i Imperium z tym wszystkim. Bo to, że oni coś ukrywają jest oczywiste. Pytanie tylko co - i dlaczego...

myślę ,że po prostu chcą zdobyć broń Thargoidów ,aby wybić się nawzajem :Smile prowadzą w związku z tym badania, ale nie chcą ,żeby druga strona to zrobiła dlatego tak mocno strzegą tych tajemnic ,tyle
Odpowiedz
rzekomo, Salome powiedziała że Aliance też jest w to zamieszany...
Odpowiedz
Z tego co mówiła Salome to bardziej zamieszany jest Alliance + Fedzi niż Imperium, o ile dobrze pamiętam? Tongue
Odpowiedz
ja bym tak dla sprawdzenia ...
wjechał do takiej bazy z ładunkiem termo-nuklearnym i odpalił lont...

ciekawe co by było dalej... no ale.. ni ma jak Sad
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
(04.07.2017, 13:46 UTC)Indygo napisał(a): ja bym tak dla sprawdzenia ...
wjechał do takiej bazy z ładunkiem termo-nuklearnym i odpalił lont...

ciekawe co by było dalej... no ale..  ni ma jak Sad

po co skoro można tak Biggrin 

Odpowiedz
A może to jedna wielka mistyfikacja Korporacji Sirius? Smile
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
Mistyfikacja może nie ale pewien jestem, że Sirius na tek całej hecy zarobi niemało, nie zdziwiłbym się też jeśli posłużą się do tego Palinem. Swoją drogą, to, że Sojusz też coś miesza w tym kotle to moim zdaniem więcej jak pewne - z lekcji historii i, powiedzmy, legend INRA (Imperium+Federacja) nie kochała się za bardzo z założycielami Sojuszu również ze względu na ich podejście do sprawy Obcych.

[edit]
akurat w temacie prosto z FF ;p
Kaz
Odpowiedz
Co jak co, ale artykuł Hetmana dotyczący Sirius Corp. zapewne nie na darmo pojawił się ostatnio na Formu...

Wszystko jest możliwe, a posłużenie się Palinem by było majstersztykiem, swojego rodzaju, wisienką na torcie upieczonym prosto z zerwanych Barnacle's. Biggrin

EDIT: Artykuł: http://thewingedhussars.com/showthread.p...3#pid73703
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
Artykuł napisałem/przetłumaczyłem, bo akurat niedawno robiłem reputację z Sirius Corp i trochę sobie na ich temat poczytałem Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
Tak jak ktoś wcześniej napisał, że Tchargoidzi mogą być sterowaną  bronią - może Powersy są blisko przechwycenia kodu do sterowania nimi. Federacja myślała, że już kod rozgryzła i wysłała statki na testy ale nici z tego wyszło - takie gdybanie  Biggrin  a te bazy to mi raczej wyglądają na przysypane puste statki - tylko czekają na obsługę i ... pufff
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,844 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA
  16000 ly nad galaktyką Calvarian 9 11,511 01.03.2017, 21:02 UTC
Ostatni post: Pienias
Exclamation Pierwszy kontakt z Obcymi!!! Mathias Shallowgrave 152 137,114 19.01.2017, 13:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości