Husarski Ośrodek Badań nad Obcymi
Baton, a może to nie są bazy tylko ich statki? Kiedyś podlecisz do "bazy" a tam będzie tląca się dziura w ziemi?
Odpowiedz
(04.07.2017, 03:52 UTC)visjerr napisał(a): Baton, a może to nie są bazy tylko ich statki? Kiedyś podlecisz do "bazy" a tam będzie tląca się dziura w ziemi?

Dlatego latam i nie mogę przestać, bo myślę, że w jednej będzie coś innego Smile
Odpowiedz
136 odkrytych baz jak dotąd... Chcieliście bańkę Thargoidów, to macie Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
(04.07.2017, 11:57 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): 136 odkrytych baz jak dotąd... Chcieliście bańkę Thargoidów, to macie Biggrin

Ja się tak zastanawiam od jak dawna one tam były? Jakbym szukał gejzerów w tamtej okolicy to bym się na nie zapewne naktnął Smile

Zwiedziłem ich już kilkadziesiąt i za każdym razem mam na myśli "in your face" jak pomyślę o tych co pisali, że wszystko w tej grze wygląda tak samo poskładane z jednakowych pudełek. Teraz co wyjadę z bazy to łapię za aparat, bo się nie da nie zachwycić Smile

Trenuję też nową metodę wyszukiwania tych baz, bardzo fajnie się sprawdza wyskoczenie na 200 km i rozglądanie się kamerą z dużym zoomem, jedyny problem z tym, że jak się już znajdzie bazę to nie ma specjalnego punktu odniesienia do statku, ale daję radę
Odpowiedz
Fajnie że bazy różnią się wyglądem - zachęca to do szukania nowych. Ciekawe kiedy wydarzy się kolejny "krok" 2.4 Smile
Odpowiedz
Bazy, bazami a gdzie sami Thargoidzi?
Na wakacjach? Wink
Odpowiedz
(04.07.2017, 11:57 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): 136 odkrytych baz jak dotąd... Chcieliście bańkę Thargoidów, to macie Biggrin

Nie pamiętam kto, ale na TSie po odkryciu pierwszy baz, ktoś mówił: "Te bazy to ręcznie rozmieszczone, ręcznie robione komunikaty od T., bo przecież dla paru baz nie ma co pisać jakiś procedur."
Biggrin
Odpowiedz
Możemy paru kadetów ubrać w jakieś gumowe kostiumy z mackami, niech chodzą i bulgotają klimatycznie Smile

(04.07.2017, 12:39 UTC)GutenbergPL napisał(a): Nie pamiętam kto, ale na TSie po odkryciu pierwszy baz, ktoś mówił: "Te bazy to ręcznie rozmieszczone, ręcznie robione komunikaty od T., bo przecież dla paru baz nie ma co pisać jakiś procedur." 

Może i są ręcznie, albo choć sprawdzone bo na razie nie widziałem żadnej w super głupim miejscu, choć zapewne prosto można napisać algorytm, który sprawdzi różnice w wysokości terenu itd..
Odpowiedz
(04.07.2017, 12:39 UTC)GutenbergPL napisał(a):
(04.07.2017, 11:57 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): 136 odkrytych baz jak dotąd... Chcieliście bańkę Thargoidów, to macie Biggrin

Nie pamiętam kto, ale na TSie po odkryciu pierwszy baz, ktoś mówił: "Te bazy to ręcznie rozmieszczone, ręcznie robione komunikaty od T., bo przecież dla paru baz nie ma co pisać jakiś procedur."
Biggrin
Ja , jak widać sie pomyliłem i to grubo Biggrin
Odpowiedz
Jest jeszcze jedna kwestia, która mnie zastanawia - jaki jest związek Federacji i Imperium z tym wszystkim. Bo to, że oni coś ukrywają jest oczywiste. Pytanie tylko co - i dlaczego...
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,844 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA
  16000 ly nad galaktyką Calvarian 9 11,511 01.03.2017, 21:02 UTC
Ostatni post: Pienias
Exclamation Pierwszy kontakt z Obcymi!!! Mathias Shallowgrave 152 137,120 19.01.2017, 13:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości