Husarski Ośrodek Badań nad Obcymi
Tak czy siak, może wyjść w ten sposób że gracze myślą że robią wszystko w dobrej wierze a będzie twist fabularny że jednak jest na odwrót Tongue

Np. Badamy bazy, a Ci się wkurzą na Nas za to że grzebiemy po ich ogródku Smile
Odpowiedz
(03.07.2017, 13:26 UTC)dasketh napisał(a): Tak czy siak, może wyjść w ten sposób że gracze myślą że robią wszystko w dobrej wierze a będzie twist fabularny że jednak jest na odwrót Tongue

Np. Badamy bazy, a Ci się wkurzą na Nas za to że grzebiemy po ich ogródku Smile

Mi się wydaje że grzebie w ich cmentarzu Tongue
Odpowiedz
(03.07.2017, 13:23 UTC)Xeonary napisał(a): Wydaje mi się że Mycoid wyeliminował agresywnych Thargoidów totalnie i zostali tylko Ci nie agresywni. Teraz Ci "dobrzy" zastanawiają się czy im zagrażam. Dlatego też wojna wisi na nitce i zależy od tego co zrobią gracze i potęgi, bo można się jeszcze z nimi pogodzić, albo przedstawić jako zły gatunek który zniszczyć jeden z odłamów ich rasy.

Mathias pare razy mówił, że według oficjalnego lore Mycoidu nie było Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
Właśnie był Biggrin

To zakończenie z FFE z Mycoidem jest oficjalne - czyli ludzkość dostarczyła wirusa Thargoidom.

Swoją drogą FDEV mógłby gdzieś opublikować, co jest oficjalnym lore, a co nie Tongue
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
A to mi się pooo...myliło Biggrin a to spoko, zrobimy następny i po problemie Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
A ja mam taką wizję, że te małe urządzenia przyczepione do baz obcych mogą być zabezpieczeniem, takim alarmem dla łagodnych Thargodiów. W momencie kiedy aktywność innych, hm.., amoniakalnych form życia w bazach będzie na wysokim poziomie, to zostaną oni poinformowani o zagrożeniu i przylecą z odsieczą ludzkości?

Dlaczego w takim razie, po zeskanowaniu można odczytać szczątkową informację o technologiach?
Ja miałem na przykład jakieś śladowe info o ceramice... czy jakoś tak.
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
Tak naprawdę o Thargoidach tak mało wiadomo (bo mało wiadomo?) że mogliby się okazać autonomiczną biologiczną bronią Gruadianów która zyskała samoświadomość.
Odpowiedz
To akurat jest jedną z teorii, bo o Guardianach wiadomo właśnie, że do walki między sobą wykorzytywali zmodyfikowane lub stworzone przez siebie organizmy sterowane za pomocą neuroimplantów i AI. I właśnie Thargoidzi mieli by być tymi wyhodowanymi żołnierzami sterowanymi jako rój przez potężne AI, które zyskało samoświadomość.

Teoria wróciła do wątku Cannona z okazji odkrycia tych baz, całkiem ciekawie uargumentowana ale źródłowego posta nie znajdę, za duże to ;p
Kaz
Odpowiedz
może im więcej baz znajdziemy, tym więcej obcych nas zaatakuje? ups Smile
Odpowiedz
(03.07.2017, 22:17 UTC)Baton napisał(a): może im więcej baz znajdziemy, tym więcej obcych nas zaatakuje? ups Smile

Czy te wszystkie bazy są w systemach unpopulated? Jeśli tak, to znaczy, że mniejsza szansa na znalezienie przez graczy przypadkowo (nie ma misji itd.). Może jak już będzie znalezionych odpowiednio dużo, to się z tego 3D jakiś obrazek wyłoni.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,845 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA
  16000 ly nad galaktyką Calvarian 9 11,511 01.03.2017, 21:02 UTC
Ostatni post: Pienias
Exclamation Pierwszy kontakt z Obcymi!!! Mathias Shallowgrave 152 137,123 19.01.2017, 13:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości