Moje fotografie i filmy z Galaktyki E:D.
(29.04.2018, 05:53 UTC)Baton napisał(a):
(28.04.2018, 21:42 UTC)TeddyPanda napisał(a): To nasza Cmdr Cicha przecież, pomagała mi przy tym filmie Biggrin Jeżeli chodzi o historię to właśnie tak budowałem ten film - chronologicznie od wiadomosci z galaktyki, lot do plejad, znajlezienie bazy thargoidów aż w końcu spotkanie i zniszczenie przez nich Smile

Co do faków to dla mnie niestety zafundowałeś mi jedne z najlepszych tapas jakie jadłem a potem Cicha przynosząc mi rachunek się spierdziała wybuchając śmiechem. Zgadnij co zapamiętam z tej kolacji Smile

Historia... Twój zamysł mi całkowicie umknął, całkiem prawdopodobnie dlatego, że masz tak idealne slajdy, że patrząc się na nie już nie widzę nic poza aspektem wizualnym. No ale to ja, za długo gram w tą grę hehe.

E tam Biggrin

 No, obejrzyj jeszcze raz mając na uwadze, że wszystkie wydarzenia w filmie zbudowane są chronologicznie i stanowią mini historię. Corvetta została naprawdę zniszczona (17 mln wykup). Zresztą tylko ona występuje w tym filmie właśnie z tego powodu Wink

(29.04.2018, 09:59 UTC)Ziemniak napisał(a): Masz talent do robienia ciekawych filmów z Elite. Takie rzeczy sprawiają, że chce się wracać do gry. Ale czar pryska, kiedy się już gra Biggrin

Od jakiegoś czasu Elite służy mi głównie do robienia z niej filmów a nie do grania hehe

Odpowiedz
(29.04.2018, 11:12 UTC)TeddyPanda napisał(a): E tam Biggrin

 No, obejrzyj jeszcze raz mając na uwadze, że wszystkie wydarzenia w filmie zbudowane są chronologicznie i stanowią mini historię.

Są filmy, które oglądałem już wiele razy, ale to nie jest jeden z nich Smile Wierzę, że starałeś się zbudować jakąś historię, ale jako jeden z odbiorców wyrażam swoje zdanie, że u mnie nie zadziałało.

Baton Over and Out Biggrin
Odpowiedz
Tym razem to nie Elite ale pozwolę sobie wrzucić do swojego wątku o Elitce. Filmik zrobiony dla koleżanki, jednak postanowiłem zauploadować na swój kanał. No i to już oficjalnie - kanał otwiera się na inne gry. Rodzaj contentu pozostaje ten sam - dobra muzyka i ładne obrazki Smile Film  powstał dość przypadkowo więc nie jest super profesjonalny Biggrin Kolejne produkcje, jeśli się pojawią znajdziecie na kanale Smile




Odpowiedz
Przyjemnie się oglądało, aż się zacząłem zastanawiać czy z powrotem GW2 nie zainstalować Biggrin. Jest jedna rzecz na którą zwróciłem uwagę - tak samo jak w Elite, nie zawsze główna postać (statek) musi być w kadrze. W pierwszej części filmu by się lepiej krajobrazy prezentowały bez postaci gracza w centrum.
Odpowiedz
Dzięki Smile Cieszę się, że Ci się spodobało i dziękuję za dobrą radę Smile Następnym razem postaram się podejść do filmu z gw2 tak samo jak do filmu z Elity (w sensie bardziej "profesjonalnie" jeśli mogę użyć tego słowa i porządnym rozplanowaniem). To video traktuję trochę amatorsko, sam footage nie był nagrywany na początku z myślą o filmie na kanał, no i wciąż muszę trochę lepiej opanować emulację pada i dobre sterowanie kamerą Biggrin

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje mody do Starfielda Mathias Shallowgrave 1 297 05.11.2023, 22:49 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Video Videos :: Filmy Mathias Shallowgrave 2 11,836 26.11.2018, 10:12 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Blog moje spotkanie z ED Azorus 7 9,015 14.01.2018, 16:24 UTC
Ostatni post: Azorus
  Husarskie Filmy Mathias Shallowgrave 28 31,320 29.03.2016, 06:41 UTC
Ostatni post: MUSKETEER



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości