Moje fotografie i filmy z Galaktyki E:D.
#21
Rep za filmik leci!

::EDIT::

Zapodałem na chacie moderatorskim z lekką sugestią dla Bretta, żeby wrzucił do newslettera Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#22
Tak w ogóle to dziękuję Wam wszystkim za pozytywne komentarze o moich zdjęciach i filmikach. Nie wiecie nawet jakiego pozytywnego kopa daje to aby szukać coraz lepszych sposobów na wykonywanie tego co wykonuję, do latania po galaktyce i szukania miejsc do dobrych kadrów. Dzięki wszystkim, bo nie robię tych zdjęć tylko dla siebie, a przede wszystkim dla ludzi, a kiedy ktoś pisze tutaj czy na FB, że ustawi te foty na tapetę, albo pokaże znajomym, albo kiedy frontier publikuje moje zdjecia w newsletterze - no cóż, to daje mi największą satysfakcję i motywację do gry, większą niż jakiekolwiek inne "osiągniecia" w tej grze. Jeszcze raz wielkie dzięki Smile

ABY NIE BYŁ TO TAKI SUCHY POST ZAŁĄCZAM SESJĘ ZDJĘCIOWĄ FEDERALNEJ CORVETTY, KTÓRĄ OSTATNIO GŁOWNIE LATAM Smile

[Obrazek: t3R3Y3K.jpg]

[Obrazek: kziMudT.jpg]

[Obrazek: hPwkS1s.jpg]

[Obrazek: 2duFeRo.jpg]

[Obrazek: UZmLjYw.jpg]

Odpowiedz
#23
No i ktoś znów pozamiata w kalendarzu Biggrin

Jaki Ty masz plugin do grafiki? Obrabiałeś tą pierwszą czy to tak na żywca? Smile. Chętnie bym się nią pobawił w PSie Biggrin
Odpowiedz
#24
Nie obrabiałem w PSie, mam swoje własne ustawienia grafiki i własny preset (niezmienny od chyba roku), pisałem na ten temat kilkukrotnie wiec zacytuję sam siebie: 

(27.05.2016, 01:38 UTC)Theseus Rorschach napisał(a): Z własnoręcznie zrobionego presetu i graphic config od insomni, swój preset za każdym razem muszę na nowo kopiować do folderu z grą (600 mega), bo jest zbugowany (po wyłączeniu gry już nie działa za 2 razem) Tongue Do tego mam kilka presetów dodatkowych, ale większosć zdjęć jest robione na moim własnym.

Jedyne czego mi w nim brakuje to DoF, ale to niewielka strata Tongue

Odpowiedz
#25
Dla mnie ta 2. to mistrzostwo. Niesamowity klimat.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#26
(31.05.2016, 13:52 UTC)Theseus Rorschach napisał(a): Nie obrabiałem w PSie, mam swoje własne ustawienia grafiki i własny preset (niezmienny od chyba roku), pisałem na ten temat kilkukrotnie wiec zacytuję sam siebie: 

(27.05.2016, 01:38 UTC)Theseus Rorschach napisał(a): Z własnoręcznie zrobionego presetu i graphic config od insomni, swój preset za każdym razem muszę na nowo kopiować do folderu z grą (600 mega), bo jest zbugowany (po wyłączeniu gry już nie działa za 2 razem) Tongue Do tego mam kilka presetów dodatkowych, ale większosć zdjęć jest robione na moim własnym.

Jedyne czego mi w nim brakuje to DoF, ale to niewielka strata Tongue

Ja też taki chcę Sad.

Pytanko: prześlesz mi tą fotkę w formacie takim jak jest z gry żebym pobawił się w PSie? Smile Oczywiście prawa do wykorzystania zostają w 100% po Twojej stronie Smile. Chcę tylko dla samej własnej chorej przyjemności zobaczyć co się da z niej wyciągnąć Biggrin
Odpowiedz
#27
Pewnego dnia udostępnię ten preset i resztę ustawień wszystkim, ale to jeszcze nie ten czas Wink
Pierwsza fota znajduje się pod tym linkiem: http://i.imgur.com/t3R3Y3K.jpg
Zdjęcia można też wziąć bezpośrednia z mojego konta imgur: https://theseusrorschach.imgur.com/

Odpowiedz
#28
Też taki sprytny jestem Smile. Tylko, że jest jedno "ale". Gra oryginalnie zapisuje pliki w formacie .bmp, po wrzuceniu na imgura pliki zamieniane są z automatu na .jpg a imgur je jeszcze dodatkowo kompresuje do tego formatu. Tym samym tracą na jakości i po wrzuceniu do PSa nie ma dużej możliwości na manewry Tongue
Odpowiedz
#29
No to ja niestety muszę Cię zawieść, bo mam tylko taki format... Niestety zdjęcia nie robię f10 wbudowanym w grę tylko za pomocą programu wbudowanego w preset, który jest ustawiony na jpeg Sad

Odpowiedz
#30
@Theseus, taka mała uwaga. Może weź wydaj ten kalendarz sam albo udostępnij foty a my wybierzemy i odpuśćmy sobie ten cały konkurs na foto tygodnia? Wink
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje mody do Starfielda Mathias Shallowgrave 1 317 05.11.2023, 22:49 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Video Videos :: Filmy Mathias Shallowgrave 2 11,865 26.11.2018, 10:12 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Blog moje spotkanie z ED Azorus 7 9,040 14.01.2018, 16:24 UTC
Ostatni post: Azorus
  Husarskie Filmy Mathias Shallowgrave 28 31,496 29.03.2016, 06:41 UTC
Ostatni post: MUSKETEER



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości