Moje fotografie i filmy z Galaktyki E:D.
Aaaaa klimat Kung Fury i Blood Dragona Heart
Odpowiedz
Miłej podróży Smile



Odpowiedz
Zrobiłem tak jak kazałeś - przygotowałem sobie kawkę, wziąłem ciasteczko, usiadłem i się zrelaksowałem. W sam raz po całym dniu pracy Smile. Świetna robota. No i zaskoczyło mnie kilka ujęć, szczególnie miejscówka pokazana w 4:17 filmu. Do tego kilka nietypowych gazowych gigantów Smile.
Odpowiedz
(03.04.2017, 15:11 UTC)Haji-me napisał(a): Zrobiłem tak jak kazałeś - przygotowałem sobie kawkę, wziąłem ciasteczko, usiadłem i się zrelaksowałem. W sam raz po całym dniu pracy Smile. Świetna robota. No i zaskoczyło mnie kilka ujęć, szczególnie miejscówka pokazana w 4:17 filmu. Do tego kilka nietypowych gazowych gigantów Smile.

Open-mouthed_smile Thumbs_up

Ta miejscówka w 4:17 to od Wołodyjowskiego Smile

Odpowiedz
Tadek, świetny film! Muszę powiedzieć, że zaczynały mnie nudzić Twoje produkcje, bo wszystkie były trochę na jedno kopyto, natomiast tutaj miła odmiana, chyba głównie przez zmianę muzyki i tempa. Dwie uwagi - zmień font! Ten jest koszmarny! Polecam Jura Book, jest nowoczesny, bardziej techniczny i fajnie pasuje do klimatu Elite. I naucz się poprawnie pisać po angielsku, bo błędy kolą w oczy Smile Jak chcesz, mogę robić Ci korektę tekstów zanim je wrzucisz do filmu. Poza tym - 10/10.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
(03.04.2017, 18:51 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Tadek, świetny film! Muszę powiedzieć, że zaczynały mnie nudzić Twoje produkcje, bo wszystkie były trochę na jedno kopyto, natomiast tutaj miła odmiana, chyba głównie przez zmianę muzyki i tempa. Dwie uwagi - zmień font! Ten jest koszmarny! Polecam Jura Book, jest nowoczesny, bardziej techniczny i fajnie pasuje do klimatu Elite. I naucz się poprawnie pisać po angielsku, bo błędy kolą w oczy Smile Jak chcesz, mogę robić Ci korektę tekstów zanim je wrzucisz do filmu. Poza tym - 10/10.

Sam też odczuwałem trochę wypalenie i też zauważyłem, że filmy idą za bardzo w jednym kierunku i operowały na tych samych assetach, dlatego wywaliłem wszystko co miałem i zacząłem od początku. New Era była tak szczerze powiedziawszy filmem testowym i wyszedł on nieco z przypadku. Rozważę wszystko, także zmianę fontu przy NT3, bo to chyba będzie następne.

Odpowiedz
Chciałbym wszystkich zaprosić do zajrzenia na moją galerię w albumach google, umieszczam tam tylko najlepsze z najlepszych fotek i staram się na bieżąco aktualizować Smile Jest bardzo wygodna w użyciu zarówno dla oglądających jak i dla dodającego dlatego przeniosłem się na nią z Imgura.

Galeria dostępna jest pod tym LINKIEM

Odpowiedz
(20.04.2017, 23:37 UTC)TeddyPanda napisał(a): Chciałbym wszystkich zaprosić do zajrzenia na moją galerię w albumach google, umieszczam tam tylko najlepsze z najlepszych fotek i staram się na bieżąco aktualizować Smile Jest bardzo wygodna w użyciu zarówno dla oglądających jak i dla dodającego dlatego przeniosłem się na nią z Imgura.

Galeria dostępna jest pod tym LINKIEM

Samo miodzisko Tadziu, samo miodzisko Biggrin
Ja to chyba sobie którąś z Twoich fotek na tapecie ustawię Tongue Tylko którą?! O_o Surprised
Odpowiedz
Wrzuć sobie na inarę Quarion Smile słyszałem że Teddy to lubi.

Ja na chyba ustawię tę z lądującą Condą. Uwielbiam ten statek Smile
No i screeny super. Te tapety od FD nie były dawno aktualizowane i jest ich mało.
Odpowiedz
(21.04.2017, 06:38 UTC)Crazied napisał(a): Wrzuć sobie na inarę Quarion Smile słyszałem że Teddy to lubi.

Hahaha Biggrin Nawet nie mam tam konta więc nie sprawię Tadziowi przyjemności kontaktu z tamtejszym adminem Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje mody do Starfielda Mathias Shallowgrave 1 263 05.11.2023, 22:49 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Video Videos :: Filmy Mathias Shallowgrave 2 11,789 26.11.2018, 10:12 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Blog moje spotkanie z ED Azorus 7 8,995 14.01.2018, 16:24 UTC
Ostatni post: Azorus
  Husarskie Filmy Mathias Shallowgrave 28 31,183 29.03.2016, 06:41 UTC
Ostatni post: MUSKETEER



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości