Star Citizen - dyskusja ogólna
@Pueblo mam nadzieję, że ja też mogę Biggrin

1. Pod F1, druga zakładka od lewej - vehicle loadout manager.
2. Statki czasem się duplikują - po wyciągnięciu statku wróć do panelu i zobacz, który statek stoi na padzie.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
1. Wiem, ze F1 mozna sprawdzic Vehicle Loadout Manager, ale tam nigdzie nie stoi np jakiej klasy i wielkosci mozna wrzucic PowerPlant, albo Quantum Drive. O to mi chodzi. Mozesz sprawdzic co statek ma wrzucone, ale nigdzie nie jest napisane jaki max statek 'przyjmuje'
2. Dzieki, to jest jakis sposob na sprawdzenie. Sprobuje dzis wieczorem.

Dzieki za pomoc Fenylu Wink
Odpowiedz
(11.03.2020, 10:54 UTC)Pueblo napisał(a): 1. Wiem, ze F1 mozna sprawdzic Vehicle Loadout Manager, ale tam nigdzie nie stoi np jakiej klasy i wielkosci mozna wrzucic PowerPlant, albo Quantum Drive. O to mi chodzi. Mozesz sprawdzic co statek ma wrzucone, ale nigdzie nie jest napisane jaki max statek 'przyjmuje'

Jak już jesteś w Loadout Manager to w lewym górnym rogu masz przyciski zmieniające wyświetlane komponenty broń/moduły. Po wybraniu pod spodem masz listę modułów lub broni statku. Po najechaniu na każdy slot na dole pod wizualizacją statku masz opis zamontowanego komponentu oraz właśnie rozmiar modułu lub hard pointa.
Odpowiedz
(11.03.2020, 11:43 UTC)Yautja napisał(a):
(11.03.2020, 10:54 UTC)Pueblo napisał(a): 1. Wiem, ze F1 mozna sprawdzic Vehicle Loadout Manager, ale tam nigdzie nie stoi np jakiej klasy i wielkosci mozna wrzucic PowerPlant, albo Quantum Drive. O to mi chodzi. Mozesz sprawdzic co statek ma wrzucone, ale nigdzie nie jest napisane jaki max statek 'przyjmuje'

Jak już jesteś w Loadout Manager to w lewym górnym rogu masz przyciski zmieniające wyświetlane komponenty broń/moduły. Po wybraniu pod spodem masz listę modułów lub broni statku. Po najechaniu na każdy slot na dole pod wizualizacją statku masz opis zamontowanego komponentu oraz właśnie rozmiar modułu lub hard pointa.

I dokladnie o takie cos mi chodzilo!!

Dzieki wielkie!
Odpowiedz
No fajny ten Star Runner, tylko że gra crashuje non stop znowu...
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz