System Shock 2
#1
Po ostatnich wspominkach naszło mnie na SS2. I dobrze, bo ta gra była i nadal jest genialna.
Można ją dosyć mocno zmodyfikować do czego służy proste i skuteczne narzędzie SS2Tool 
A tutaj macie wykorzystywany przeze mnie zestaw modów  zebrany w jednej kompilacji. Ja sciągałem wszystko osobno ale wydaje mi się że nie powinno być problemu przy wykorzystywaniu tej paczki
Jak by co to polecam stronę systemshock.org
[Obrazek: sshock2-20130714-215435.png]
Odpowiedz
#2
Oj grałem w to jeszcze jako mały gówniarz. Pamiętam, że jej nie przeszedłem bo.. bałem się ją przejść Biggrin

Teraz już nie robią takich gier :/
[Obrazek: AmqzlzA.jpg]
I jeśli chcesz powiedzieć, że się martwisz o moje morale,
Zostaw wiadomość po sygnale, po sygnale...
Odpowiedz
#3
(20.10.2016, 11:31 UTC)Grzechu789 napisał(a): Teraz już nie robią takich gier :/

Ale robia remastera pierwszego System Shocka, ktory na dodatek zapowiada sie calkiem niezle. 

Cytujac Jasona Fadera, game directora "nowego" System Shocka z ostatniego newslettera:
Cytat:One of the most interesting aspects of this phase is that we’ve been meeting with some of the original devs from System Shock 1 like Austin Grossman, Dorian Hart, and Paul Neurath. The goal is to sync up as much as possible with the original devs to understand what Shock meant to them, get as many details as possible about pretty much everything, and determine what they would have liked to do back then if they had today’s tech. We’re striving to do this brand justice, and that starts with the amazing folks that created it.
Odpowiedz
#4
A i zapomniałem napisać: jak grać to na najwyższym poziomie trudności.
Odpowiedz
#5
chciałem w to ostatnio zagrać ale już na początku pojawiły sie drzwi i nie mogłem umieścić jakiegoś źródła zasilania we wnęce na ścianie... nie wiem dlaczego - non stop wypadał... i po 20 minutach prób odpuściłem...
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Rogue System GieNkoV 6 5,839 01.07.2017, 22:30 UTC
Ostatni post: Grzechu789
Information System Shock - Reinkarnacja Johnny Newman 0 1,270 04.07.2016, 19:07 UTC
Ostatni post: Johnny Newman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości