SUBNAUTICA
#21
uwaga- nie produkujcie sobie wodoszczelnych skrzynek ( które można zawiesić w wodzie na dowolnej wysokości albo na powierzchni- po jednym dniu ( w grze ) ich zawartośc znika...
schowki i szafki które postawicie w wybudowanej bazie - luzik, ale te skrzynki są zabugowane.
a jesli chodzi o sama grę- mogłyby te drapieżniki nie atakować co 10 metrów trochę ich za duzo i za łatwo atakują. reszta miodzio Smile
Odpowiedz
#22
Baton, Tesu, Mathias dajcie znac jakie sa te wrazenia w VR - promocja 50 % jest bardzo kuszaca jesli tylko dopracowali VR
interesuje mnie głownie czy działa supersampling i jak wygląda sterowanie ? mysz , klawa czy cos jeszcze .
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#23
U mnie VR działa kiepsko - gra się wiesza co chwilę. W SN gram tylko na monitorze, bo w VR się nie da, przynajmniej w moim przypadku.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#24
Kolejny duży patch (1,3 GB) do gry
Dostaliśmy "silent running", pożary, pole siłowe, sonar ...
Szczegóły tutaj http://store.steampowered.com/news/?appids=264710
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#25
W czasie Early Access pograłem kilkanaście godzin i jak zazwyczaj nie trawię survivalówek, to SN naprawdę przypadła mi do gustu. Kilka dni temu zacząłem grę od nowa, już po wyjściu pełnej wersji i jest tak samo świetna. Sam crafting nie jest jakoś bardzo uciążliwy - w przeciwieństwie np. do No Man's Sky, gdzie na potęgę jest bezsensownego grindu. Tutaj wszystkie składniki w miarę łatwo pozyskać, a sama gra jest urozmaicona ciekawą fabułą - katastrofa statku na nieznanej planecie mocno rozbudza wyobraźnię.

Jak na razie bardzo mi się podoba, polecam każdemu!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#26
Mam od bety gdzie jeszcze istniała losowa generacjs terenu. Również polecam Smile
Odpowiedz
#27
Gram drugi tydzień. Tylko VR. Ta gra jest stworzona do tego. Bez gogli pewnie jakoś niespecjalnie by mnie wciągnęła. W VR to pozycja must have.

Jak się ekran ściemnia to wstrzymuję oddech na te kilkanaście sekund Biggrin
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Subnautica - Below Zero Mathias Shallowgrave 7 6,744 16.10.2022, 21:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości