Wymodelowane Mgławice - Lista
#31
Z uwagi na mój dłuższy pobyt na Ziemi prosiłbym o podrzucenie fotek nowej mgławicy Plejad (z bety 2.4) Smile

Odpowiedz
#32
Mam duzy klopot. Chcialem leciec do Messier 78 I pisze mi Route Plot Failed jak dochodzi do 68% Mam tam 1500 ly a ustawione jest na 20 k wyznaczanie
Odpowiedz
#33
(26.10.2017, 16:54 UTC)Karghul napisał(a): Mam duzy klopot. Chcialem leciec do Messier 78 I pisze mi Route Plot Failed jak dochodzi do 68% Mam tam 1500 ly a ustawione jest na 20 k wyznaczanie

Jaki masz skok? - Może kłopot z wyznaczeniem trasy polega na tym, że gwiazdy są oddalone od siebie na pewnym odcinku trasy i komputer nie jest wstanie jej wyznaczyć, bo w pewnym momencie nie skoczysz z powodu odległości między systemami. U mnie - ASP ze skokiem 46 ly kończy wyznaczanie trasy na 79%. Za chwilę sprawdzę z Anacondą i 56 ly.

EDIT: nie poleci się prostą trasą, bo po drodze jest obszar COL 70 - prawdopodobne siedlisko Targoidów albo coś związane z INRA - do całego sectora nie da się wlecieć - "unknown permit". Trzeba naokoło spróbować - wyznaczyć trasę gdzieś w bok, a potem do mgławicy.

EDIT: udało mi się wyznaczyć trasę do "running man nebula" bardzo ciekawe skupisko gwiazd - ja bym spróbował najpierw tam omijając Col 7 i Horsehead, a potem do Messiera stamtąd.
Odpowiedz
#34
Kieruj się na Oochorrs FO-G d11-4 i stamtąd już dolecisz w to skupisko mgławic, prosto się nie da z powodów które wyłuszczył Pajk.
Odpowiedz
#35
@Baton - dzięki, właśnie miałem taki pomysł, że jak o Tobie wspomnę w wątku, to od razu będzie gotowe rozwiązanie naszego największego eksplorera.
Odpowiedz
#36
Kręcę się tam po okolicy teraz Biggrin
Trasę wyznaczyłem sobie z bańki do EZ Orionis i bez problemu się wygenerowała (zasięg 48.9Ly).
[Obrazek: 81541.png] 
Odpowiedz
#37
Koniiecznie odwiedźcie mały klejnocik BD-12 1172

[Obrazek: 6ca2EOO.png]
Odpowiedz
#38
Ależ piękne widoki! Robisz smaczek @Baton.
Odpowiedz
#39
Ok. Dzięki wielkie za pomoc
[Obrazek: 83277.png]
Odpowiedz
#40
(27.10.2017, 05:46 UTC)Baton napisał(a): Koniiecznie odwiedźcie mały klejnocik BD-12 1172

W tym systemie aktualnie przy planecie 7 wisi megaship Canona - Gnosis - niestety, nie pozwolili mi na nim usiąść Anakondą Smile
Teraz się zbierają do drogi do innego systemu - też tam polecę rzucić okiem, na pewno coś ciekawego będzie.

EDIT: Mintaka - kolejny przystanek megashipu Canona - system odległy o 777,57 Ly od HR-ki z Black Hole - w sumie całkiem niedaleko, jak kogoś kusi Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista planet earth-like. Pavulon 11 14,429 24.12.2017, 20:45 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Nieznane Mgławice. Arnul 32 34,968 22.06.2017, 19:25 UTC
Ostatni post: Arnul



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości