Wymodelowane Mgławice - Lista
#11
Pillars of Creation chyba raczej nie zobaczysz bo zostaly zniszczone przez supernove do tego czasu
[Obrazek: VfIky7u.png][Obrazek: ksMw3tO.png][Obrazek: 5bf35Ig.png][Obrazek: fxBjlY4.png][Obrazek: K3dQwqx.png]



Odpowiedz
#12
(10.10.2016, 07:53 UTC)Hanseth napisał(a): Pillars of Creation chyba raczej nie zobaczysz bo zostaly zniszczone przez supernove do tego czasu

Niby tak...
Cytat:Images taken with the Spitzer Space Telescope uncovered a cloud of hot dust in the vicinity of the Pillars of Creation that Nicolas Flagey accounted to be a shock wave produced by asupernova.[8] The appearance of the cloud suggests the supernova shockwave would have destroyed the Pillars of Creation 6000 years ago. Given the distance of roughly 7000 light years to the Pillars of Creation, this would mean that they have actually already been destroyed, but because light travels at a finite speed, this destruction should be visible on Earth in about 1000 years

Ale może nie...
Cytat:However, this interpretation of the hot dust has been disputed by an astronomer uninvolved in the Spitzer observations, who argues that a supernova should have resulted in strongerradio and x-ray radiation than has been observed, and that winds from massive stars could instead have heated the dust. If this is the case, the Pillars of Creation will undergo a more gradual erosion.

Pytanie, do której interpretacji są przekonani autorzy Elite i jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać Wink
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#13
Wielu mgławic ze skyboxa już raczej nie ma, albo wyglądaja inaczej a jednak w grze są, Eagle Nebula istnieje w grze tylko jej model nie jest zrobiony ręcznie tylko za pomocą generatora. Jestem więc raczej pewien że pewnego dnia zobaczymy gotowy model podobny do tych z teleskopów.

Odpowiedz
#14
Wraz z patchem 2.3 mgławice takie jak Orion czy M78 zostały lekko przemodelowane co bardzo zwiększyło ich szczegółowość. Tutaj proste porównanie na detalach m78:

Stara:
[Obrazek: AVGZAsf.png]

Nowa:
[Obrazek: 19xN7DV.jpg]


Za niedługo postaram się zaktualizować listę, mgławica Oriona staje się bardzo ładnym obiektem Smile

Odpowiedz
#15
Aktualizacja zdjęć mgławic:

Fine Ring Nebula - Od 2.3 niewielka poprawa modelu
Butterfly Nebula - Od 2.3 duża poprawa modelu
Pleiades Nebula - Od 2.3 poprawa modelu
Messier 78 - Od 2.3 duża poprawa modelu

Odpowiedz
#16
Leci REP, Sporo dobrej roboty Wink
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#17
(21.03.2017, 18:34 UTC)TeddyPanda napisał(a): Aktualizacja zdjęć mgławic:

Fine Ring Nebula - Od 2.3 niewielka poprawa modelu
Butterfly Nebula - Od 2.3 duża poprawa modelu
Pleiades Nebula - Od 2.3 poprawa modelu
Messier 78 - Od 2.3 duża poprawa modelu

Wrzuć fotki porównawcze a nie tak na sucho Tongue

[EDYTA] Głupi ślepy ja Tongue Nie zauważyłem że są w 1-szym poście Biggrin
Odpowiedz
#18
Widzę, że sporo zdjęć zmieniłeś Smile

Butterfly Nebula - Mgławica Motyl - to wygląda jakby było z zupełnie innej gry
Odpowiedz
#19
Świetna robota Teddy !

Rep+ bez dwóch zdań...

Pamiętam .., jak zacząłem grać w ED to jedną z piewszych rzeczy po uciułaniu na ASPa było polecenie do Bernards Bebula.
O matko jakie było moje zaskoczenie tą plamą którą zobaczyłem... masakra.

Od tamtego czasu zaprzestałem eksplorować Sad
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#20
(21.03.2017, 23:08 UTC)Dr.Kobayashi napisał(a): Świetna robota Teddy !

Rep+ bez dwóch zdań...

Pamiętam .., jak zacząłem grać w ED to jedną z piewszych rzeczy po uciułaniu na ASPa było polecenie do Bernards Bebula.
O matko jakie było moje zaskoczenie tą plamą którą zobaczyłem... masakra.

Od tamtego czasu zaprzestałem eksplorować Sad

Dzięki Smile

Ja pierwsze co zrobiłem po zakupieniu Aspa to poleciałem do Veil Nebula West. Do dzisiaj eksploruję Smile

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista planet earth-like. Pavulon 11 14,431 24.12.2017, 20:45 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Nieznane Mgławice. Arnul 32 34,974 22.06.2017, 19:25 UTC
Ostatni post: Arnul



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości