SKIN do TS
#11
rzeźnia! Smile
rep+
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#12
YYy.. ściąga mi w zip i nie chce rozpakować wszystkich plików Sad
Odpowiedz
#13
Błąd danych CRC przy zasysaniu.
Spróbuj jeszcze raz jak nie pójdzie to ja udostępnię u siebie.
Odpowiedz
#14
Przeniosłem wątek do Naszej Twórczości i przypiąłem Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#15
Rep + Mistrzostwo
[Obrazek: vDsl1c2.png]
"Zabójcy mają cele. Siepacze mają truposzy."
Odpowiedz
#16
Hmm... Nie mogę odpalić te skiny pod mojego TS 3.1.1.1 Sad

Ale repka i tak poszła Wink

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#17
A ja dopiero teraz to zauważyłem Sad
Ale rep się należy Smile
Odpowiedz
#18
Feature request - czy dałbyś radę zmienić czcionkę w chacie na jakąś z małymi literami? Jakaś techniczna, może być np. Jura Book, byle nie ten Euro Caps. Wiem, że to czcionka Elitowa, ale CIĘŻKO CZYTAĆ CHAT, KIEDY WSZYSTKO JEST PISANE CAPSEM. OCZY SIĘ SZYBCIEJ MĘCZĄ I TROCHĘ TO UCIĄŻLIWE.

Thx Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#19
(13.04.2017, 23:52 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Feature request - czy dałbyś radę zmienić czcionkę w chacie na jakąś z małymi literami? Jakaś techniczna, może być np. Jura Book, byle nie ten Euro Caps. Wiem, że to czcionka Elitowa, ale CIĘŻKO CZYTAĆ CHAT, KIEDY WSZYSTKO JEST PISANE CAPSEM. OCZY SIĘ SZYBCIEJ MĘCZĄ I TROCHĘ TO UCIĄŻLIWE.

Thx Smile
 Ja tam osobiście bardzo lubię Capitale i czyta mi się bardzo wygodnie Tongue . Ale specjalnie dla Ciebie, nasz drogi Hetmanie, spreparowalem na szybkiego plik, który zamienia czcionkę w oknie chatu na galnetowy Century Gothic. Na razie dla wersji posttawowej i ED-blue jest to ten sam plik ze zmienioną nazwą, ale są święta, więc proszę o cierpliwość Wink.

https://drive.google.com/open?id=0Bx9oPF...TNTYl9wOGM

(02.03.2017, 12:26 UTC)ShiMan napisał(a): Hmm... Nie mogę odpalić te skiny pod mojego TS 3.1.1.1 Sad

Ale repka i tak poszła Wink

Po którejś aktualizacji TS3 przechowuje pliki skórek w innym miejscu niż dotychczas.  U mnie jest to:

<Dysk Systemowy>:/użytkownicy/<twoja nazwa użytkownika>/AppData/Roaming/Ts3Client/Styles/
Może spróbuj tu wkleić.

Edit: Dodałem w pierwszym poście wersje z instalatorem, wypróbuj, nie będziesz musiał przebijać sie przez katalogi  Smile.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#20
(17.04.2017, 10:51 UTC)SEBA312 napisał(a): Po którejś aktualizacji TS3 przechowuje pliki skórek w innym miejscu niż dotychczas.  U mnie jest to:

<Dysk Systemowy>:/użytkownicy/<twoja nazwa użytkownika>/AppData/Roaming/Ts3Client/Styles/
Może spróbuj tu wkleić.

Edit: Dodałem w pierwszym poście wersje z instalatorem, wypróbuj, nie będziesz musiał przebijać sie przez katalogi  Smile.

Dziękować Wink

Tylko szkoda że w 3.1.4 nie widać obrazka w obu wariantach jak poniżej Sad

[Obrazek: eMOO1.jpg]

[Obrazek: eMLPP.jpg]

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości