Wyścigi samochodowe
#31
Mój nick kleyos75.
Odpowiedz
#32
Pograłem wczoraj trochę... Takie se. Ale ja ogólnie nie przepadam za wyścigami.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#33
(15.09.2016, 19:52 UTC)Pueblo napisał(a):
(15.09.2016, 19:39 UTC)Quarion napisał(a): Pueblo, to na prawdę screeny z gry czy jakaś renderowana reklamówka tylko?

To gameplay

[Obrazek: jzxWiEO.jpg]


[Obrazek: RgbKW91.jpg]


[Obrazek: J1tvrdF.jpg]

Kipiłem na G2A za 90 zł, wrażenia z kierownicą G27 i freetrackem - obłędne. Surprised
[Obrazek: 19589.jpg]
Odpowiedz
#34
dokladnie Maver! mozemy sie umowic na jakie wyscigi online Wink
Ja na G25 smigam, i to jest cos pieknego, jak na kierownicy czuc wszystkie sily dzialajace na auto, jak genialnie czuc, ze zaczynasz tracic przyczepnosc, ze minimalnie za szybko wchodzisz w zakret, dla mnie bomba.

No a grafika, na wielki plus, jak dla mnie dobre uzupelnienie tej pieknej fizyki w grze Wink
[Obrazek: P1vcVoE.jpg]


[Obrazek: luh0bIf.jpg]
Odpowiedz
#35
Grałem w Project Cars na padzie i tez bym chciał zagrać w symulacyjne wyscigi ale nie chce kupować kiery dla jednej gry. Druga sprawa czy moje niesprawne kulasy dadzą radę utrzymać kierownice Smile
Odpowiedz
#36
nie ma sensu kupowac kiery dla jednej gry, masz racje.

Dlatego napisalem tez, ze kiera nie jest wymogiem.

Do AC jest taki program RSRLiveTiming, gdzie ludzie kreca najlepsze czasy na torach (czy raczej probuja zrownac czasy swoje z tymi z RL) i jedne z najlepszych wynikow tam maja ludzie ktorzy graja na padach, wiec nie wszystko stracone 2M1R Smile
Odpowiedz
#37
@Pueblo jako znawcę tematu to podpytam.
W tym AC jest widok TPP (helikopterowy)?
Padowcy w TPP grają?
Ty pewnie z kokpitu? (FPP)
Odpowiedz
#38
Tylko kokpit Smile
Odpowiedz
#39
O ile sie nie mylę to F1, F2 zmieniają widok. Nie wiem jak z online jest. Tak, ja preferuje fpp, nie ma innej opcji Wink
Odpowiedz
#40
(16.09.2016, 23:53 UTC)Pueblo napisał(a): O ile sie nie mylę to F1, F2 zmieniają widok. Nie wiem jak z online jest. Tak, ja preferuje fpp, nie ma innej opcji Wink

To chciałbym taką małą dyskusję zacząć. Z moich obserwacji:
W trybie FPP można SKUTECZNIE grać na: klawiaturze, padzie, kierownicy.
W trybie TPP nie da się grać na kierownicy (skutecznie) natomiast na klawiaturze czy padzie można właśnie być skuteczniejszym niż kierownica w FPP.
Ale... to co napisałeś, force feedback, to czucie samochodu, siły działające nań lub nie działające przy hopce np. miodzio...

Jeśli ktoś nie specjalnie lubi ścigałki lub np. The Crew się nie spodobał polecam spróbować nie w trybie TPP i padzie a w FPP z kierownicą (broń borze kierownica i TPP). Ja kokpitu nie lubię, wolę na zderzaku.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Crew - wyścigi. Rommie_PL 5 4,944 23.05.2017, 17:29 UTC
Ostatni post: Crazied



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości