Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Jak prawidłowo skonfigurować mikrofon w TeamSpeak
#11
(12.09.2016, 20:13 UTC)Kofi Paridae napisał(a): Rommie, ja tam bym sie nie rozdrabnial i od razu robil konkurencje dla Rhode, Sencheisera czy Blue Wink

Za 20zł to uważam że jest to zajebiaszcza konkurencja w szczególności że używamy tych mikrofonów tylko do TS'a.
Ale spokojnie daje on tez rade w streamach na YT - przeności pasmo mowy i to bardzo dobrze.
Aby poprawić jeszcze bardziej jego jakość trzeba po prostu zainwestować w dobrą wkładkę elektretową - a to są koszta groszowe.
Niestety minusem jest obudowa która jest jaka jest. Ale mikrofon chowasz za monitorem i go nie widać a działa i to świetnie działa. Zbiera spokojnie z odległości 2m i słychać wciąż bardzo wyraźnie.
Odpowiedz
#12
Wiem, kiedys rozmawialismy o tym na TSie, poznym weekendowym wieczorem w Dokach przy lampce brandy.
Osobiscie wolalem pojsc w sprzet High End niz dlubac cos w warsztacie, ale zachecam Cie do podzelenia sie z reszta Husarii swoimi doswiadczeniami z samorobka. Jestem pewien ze podniesie to jakosc odbioru i zmniejszy ilosc "pierdzacych" mikrofonow Smile
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#13
Cytat:"zainwestować w dobrą wkładkę elektretową"

Roomie, możesz coś o tym dopisać, bo ten mik naprawdę mnie kusi, ostatnio w słuchawkach mi się popsuł i puki co siedzę na jakimś Zalmanie.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#14
Na TS wytłumaczyłem wszystko, jak ktoś chce więcej INFO to niech da znać PW.
Odpowiedz
#15
@Rommie_PL

Warto by sprawdzić jeszcze taki układzik.

https://sklep.avt.pl/avt1507.html

Jest to przetwornica DC/DC. Gdyby połączyć to z Twoim wzmacniaczem mikrofonowym, można by całość zasilać z USB.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#16


“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 970 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,183 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment Scarlet Yuri 43 63,313 07.07.2022, 14:40 UTC
Ostatni post: Kibic
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  [PORADNIK] Jak przetrwać w Open Warjoy 9 8,358 13.01.2021, 21:26 UTC
Ostatni post: FrankDolas



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości