Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Misje bojowe na przykładzie
#1
Thumbs Up 
Serwus.

Mała kontrybucja dla początkujących Komanderów którzy chcą zobaczyć jak zrobić misję bojową, powiększyć swoją rangę, zarobić i podnieść wpływy Husarów w dwóch systemach za jednym zamachem.

Z obrazkami.  Smile

Pobrałem misję bojową z HR 8400 do Jarocina na wytępienie 22 piratów.
[Obrazek: gLmDCJj.png]

Po ustrzeleniu 22 Piratów:
[Obrazek: 70VOSl3.jpg]

Wracamy do domu i kończymy misję podnosimy sobire własną reputację + wpływy naszej fakcji w systemie + kasa
[Obrazek: MaaWrcs.png]

Bounty Empire (lub innych dużych fakcji) oddajemy na stacji kontrolowanej przez Husarów.
[Obrazek: RND3nMo.png]


Bounty Jaroninanh Advanced & CO w tym przypadku postanowiłem nie oddawać jako że jest to fakcja z którą konkurujemy o system i nie chcę im podnosić wpływów.

Pozdrawiam
Twardowski

Edit: wyboldziłem podpis pod obrazkiem bo to ważne.
Odpowiedz
#2
Wszystko fajnie, ale właśnie wspomogłeś Jaroninanh Advanced & CO - a to nasz główny konkurent w Jarocinie.
No to niedobrze... Smile
Odpowiedz
#3
(04.12.2015, 23:01 UTC)GutenbergPL napisał(a): Wszystko fajnie, ale właśnie wspomogłeś Jaroninanh Advanced & CO - a to nasz główny konkurent w Jarocinie.
No to niedobrze... Smile

Tylko jeśli bounty vouchery Jaroninanh Advanced & CO zostały oddane w Jarocinie, a o tym Cmdr Twardowski nie wspomniał w sumie. Te vouchery można oddać w jakimkolwiek systemie, w którym występuje frakcja Jaroninanh Advanced & CO - oprócz Jarocina. Jeśli nie występują nigdzie indziej i są tylko w Jarocinie, to nie oddajemy bounty voucherów w ogóle. Będą niestety "wisieć" w zakłace Transactions forver and ever and ever... Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
(04.12.2015, 23:01 UTC)GutenbergPL napisał(a): Wszystko fajnie, ale właśnie wspomogłeś Jaroninanh Advanced & CO - a to nasz główny konkurent w Jarocinie.
No to niedobrze... Smile

Podpis pod ostatnim obrazkiem.

Bounty do wrogiej nam frakcji wiszą na razie.. oddam je jak bedzie tam wojna. Wówczas chyba nie ma znaczenia.
Odpowiedz
#5
Ups, ślepota straszna, przepraszam...
Odpowiedz
#6
Przy okazji rozpoczętej dzisiaj ekspansji na JAROJINANH można zrobić podobnie jak podał Pan Twardowski ale jeszcze lepiej dla TWH i dla własnego budżetu:


1. Udajemy się do Jarocina i bierzemy misję wystawioną przez THE WINGED HUSSARS na zestrzelenie piratów w HR 8444

2. Lecimy do HR 8444 do RES-a koło stacji Maskelyne Vision i tam tłuczemy piratów

3. Wracamy do Jarocina i kończymy naszą misję (my dostajemy kredyty a TWH podnoszą się wpływy)

4. A na koniec realizujemy jeszcze Vouchery wystawione przez TWH (my dostajemy kredyty, a naszej frakcji podnoszą się wpływy w Jarojinanh)

Warto polować w RES-ie koło Maskelyne Vision nawet jak nie trafimy na w/w misje bo można często spotkać tam innych Husarzy i polatać wspólnie w wingu. Ponadto można tam zdobyć większe Bounty wystawione przez TWH niż strzelając do piratów w Jarocinie (a to dlatego, że w Jarocinie TWH ma jeszcze bardzo małe wpływy).
Odpowiedz
#7
Świetny sposób, właśnie wziąłem taką misje, 15 WANTED w HR 8444 - 300tyś cr.

Odnośnie operacji "Jarocin": sporo u nas, w HR 8444, misji na wykańczanie piratów w Jarocinie. Oczywiście misje dla Husarów.

Czy nie jest tak, że biorąc taką misje i oddając ją w HR, wspieramy różne frakcje w Jarocinie?

Mi się wydaje, że oddawanie bounty to raz, a oddawanie misji to dwa - przy oddawaniu misji pojawia się ekran, np o taki:
[Obrazek: screenxrx.jpg]
To akurat inna misja, z Jarocina, od Husarów, na przewiezienie papierów do HR 8444.
Wpływy Husarów w Jarocinie wzrosły, ale też wpływy BSI w HR 8444 - jako frakcji powiązanej z zadaniem.

Misje husarskie z HR, gdy wysyłają nas do Jarocina, bić piratów - w momencie wzięcia nie precyzują jaka frakcja z Jarocina na tym skorzysta.
Loteria...

Jeżeli dobrze myślę, to trzeba husarom wyraźnie powiedzieć, by nie brać misji na tłuczenie piratów w Jarocinie, nawet tych od husarów w HR.
Żadnych innych też, których "cel" jest w Jarocinie, a nie jest w opisie wyraźnie powiedziane że skorzystają na tym husarzy jarocińscy...
Odpowiedz
#8
Zrobiłem jedną taką misję na próbę ale nic złego się nie dzieje bo wygląda na to że influence rośnie tylko frakcji zlecającej (czyli TWH w HR 8444), a ta losowa frakcja w Jarocinie to ma najwyżej zmianę efektu, ale influence jej się przez to nie zmienia.
Odpowiedz
#9
Panowie jak to jest z tymi misjami mam zniszczyć 8 statków, w opisie misji jest napisane że powinienem ich szukać w "Conflict Zones" w systemie którym się znajduję. I zwiedziłem wszystkie 3 Conflict zony i nie znalazłem ani jednego statku który by pasował do misji? Proszę o pomoc!!!
Odpowiedz
#10
(07.09.2018, 10:19 UTC)AndrewPL napisał(a): Panowie jak to jest z tymi misjami mam zniszczyć 8 statków, w opisie misji jest napisane że powinienem ich szukać w "Conflict Zones" w systemie którym się znajduję. I zwiedziłem wszystkie 3 Conflict zony i nie znalazłem ani jednego statku który by pasował do misji? Proszę o pomoc!!!

1) To musi być CZ, w którym toczy się bitwa między frakcjami z Twojej misji (może być kilka wojen w systemie w tym samym czasie)
2) W CZ musisz opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu (oczywiście przeciwnej do tej, której statki masz zniszczyć). Zrobisz to w prawym panelu, zakładka Functions, pierwsza opcja (choose side czy jakoś tak).
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,542 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 969 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,966 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  Narzędzie do łatwego nawigowania na planetach Ulpian 9 13,180 01.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości