Postcards From The Milky Way
#1
Video 
Takie cuś spłodziłem niedawno. Daleko mi do mistrzów kamery naszej wesołej gromady, ale myślę, że tragedii nie ma Wink Muzyka własnej produkcji Smile



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
LUBIĘ TO! Smile

Przyjemnie mi się oglądało, fajne ujęcia a przede wszystkim szczegóły stacji, które zwykle przemykają tylko jak tło za szybami, teraz można było wreszcie popodziwiać...
Odpowiedz
#3
Bardzo fajne trzecie ujęcie, gdy na solarach słonecznych widać refleksy świetlne! Poza tym:
1. Za długie ujęcia - po trzech pierwszych miałem ochotę przyspieszyć film. Dobrze to kiedyś zrobił typek w filmikach reklamujących statki w grze,
2. Pustka (no chyba, że tak miało być) - brakuje mi wypełnienia tła lub jego uzupełnienia. Może jakaś charakterystyczna planeta lub księżyc, wyrzucone cargo, czy szczątki statku.
Odpowiedz
#4
świetne ujęcia i klimatyczna muzyka, fajnie wyszło Smile
Odpowiedz
#5
Dzięki wszystkim Smile Oczywiście liczę na szczerą krytykę! Biggrin

@Anukus, dzięki - zastanawiałem się czy ujęcia nie są zbyt długie, ale nie miałem więcej materiału. Ta pierwsza lokacja to swego rodzaju test, bo jak pamiętasz pytałem jakiś czas temu o ustawienia renderingu w Vegas Pro. W planach kolejne lokacje, mam nadzieję, że ciekawsze Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video [VIDEO] Postcards from the Milky Way Mathias Shallowgrave 1 4,230 24.05.2019, 13:54 UTC
Ostatni post: DeJoT
Photo [TAPETY] Postcards From The Milky Way Mathias Shallowgrave 0 4,508 01.11.2015, 03:19 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości