Morrowind
#1
Żeby nie ciągnąć OT.
Jako że Morrowind to prawie pełnoletnia gra, granie w nią w dzisiejszych czasach może boleć. Ale tylko na początku. (Sam na urlopie na laptopie grałem w Might & Magic 7 i było świetnie).
Żeby temu zaradzić polecam Overhaul który przenosi grę o dekadę do przodu:





Pliki do pobrania: TUTAJ

Małym problemem jest instalacja polepszenia na wersji PL. Ale jakiś czas temu udało mi się tego dokonać stosując się do instrukcji: TUTAJ
Wydaje mi się że instalowałem wtedy wersje pudełkowe ale ręki za to sobie nie dam uciąć.
Sam pewnie jak tylko wrócę do HR8444 podłącze się do systemu wirtualnego TES
Odpowiedz
#2
Przyznam że Morrowind to najlepsza gra z serii TES moim zdaniem (choć w Arene i Daggerfalla za długo nie grałem), ani Oblivion ani Skyrim się do tej gry nie umywają. Fabuła, klimat i sposób prowadzenia rozgrywki jest po prostu niezapomniany. Warto dodać że w TES III nie ma żadnego kompasu pokazującego gdzie masz iść wykonać questa, wszystko trzeba wywnioskować z opisu zadania. Niestety teraz gry są produkowane "dla każdego głupiego" i raczej po prostu prowadzą nas za rączkę od jednego punktu do kolejnego ;(.
Odpowiedz
#3
(06.09.2016, 11:27 UTC)Xeonary napisał(a): Przyznam że Morrowind to najlepsza gra z serii TES moim zdaniem (choć w Arene i Daggerfalla za długo nie grałem), ani Oblivion ani Skyrim się do tej gry nie umywają. Fabuła, klimat i sposób prowadzenia rozgrywki jest po prostu niezapomniany. Warto dodać że w TES III nie ma żadnego kompasu pokazującego gdzie masz iść wykonać questa, wszystko trzeba wywnioskować z opisu zadania. Niestety teraz gry są produkowane "dla każdego głupiego" i raczej po prostu prowadzą nas za rączkę od jednego punktu do kolejnego ;(.

Zgadzam się w 100%!
Odpowiedz
#4
Pamietam, jak musialem w tej grze ustawiac odleglosc rysowania nie dalej jak czubek moich butow, inaczej komputer nie dawal rady.
Odpowiedz
#5
(06.09.2016, 12:16 UTC)Morlokus napisał(a):
(06.09.2016, 11:27 UTC)Xeonary napisał(a): Przyznam że Morrowind to najlepsza gra z serii TES moim zdaniem (choć w Arene i Daggerfalla za długo nie grałem), ani Oblivion ani Skyrim się do tej gry nie umywają. Fabuła, klimat i sposób prowadzenia rozgrywki jest po prostu niezapomniany. Warto dodać że w TES III nie ma żadnego kompasu pokazującego gdzie masz iść wykonać questa, wszystko trzeba wywnioskować z opisu zadania. Niestety teraz gry są produkowane "dla każdego głupiego" i raczej po prostu prowadzą nas za rączkę od jednego punktu do kolejnego ;(.

Zgadzam się w 100%!

Nic dodać nic ująć Smile
teraz bez minimapy i follow the strzałka nie da się grać widocznie
Odpowiedz
#6
O moja gra wszech czasów. Nie gadajcie o niej bo znowu ją zainstaluje i zniknę na parę miesięcy Smile

A i mała autoreklama. Przygotowuje się do prowadzenia sesji w świecie The Elder Scrolls. Akcja będzie miała miejsce na wyspie Vvanderfell, czyli dokładnie tam gdzie gra TES III: Morrowind. Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam, każdy mile widziany niezależnie czy grał kiedyś w papierowego PRG czy nie. Link: http://thewingedhussars.com/showthread.php?tid=1052

[Obrazek: giphy.gif]

[Obrazek: Morrowind+masterace+_23c3ab6751323fb964c...8162d4.jpg]
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#7
Zgadzam się. Nie da się Tongue
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości