EVE Online
#21
(02.09.2016, 12:07 UTC)Vermill napisał(a): Ja właśnie zakładam nowe konto, bo grałem ostatni raz w 2005. Jaką frakcję polecacie?

Biorąc pod uwagę, że będziesz mógł trenować tylko frakcyjne statki, to poczekaj chwilę i dobrze się zastanów Biggrin
Wybór frakcji będzie teraz nico trudniejszy niż wcześniej Smile

Jeżeli lubisz kontrolować drony: Galente
Szybkie i zwrotne statki: Minmatar
Ja osobiście latałem bodajże Caldari Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#22
Amarr mi się podoba, bo frakcja imperialna i statki ciekawe. No i otwarcie mają niewolnictwo a nie pod przykrywką demokracji Biggrin
Odpowiedz
#23
Dumne, piękne z kolorowymi latarkami i jedyne słuszne - Amarr
Odpowiedz
#24
(02.09.2016, 12:21 UTC)Vermill napisał(a): Amarr mi się podoba, bo frakcja imperialna i statki ciekawe.

To mnie zdziwiłeś, biorąc pod uwagę, że to rasa fanatyków religijnych Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#25
(02.09.2016, 12:22 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a):
(02.09.2016, 12:21 UTC)Vermill napisał(a): Amarr mi się podoba, bo frakcja imperialna i statki ciekawe.

To mnie zdziwiłeś, biorąc pod uwagę, że to rasa fanatyków religijnych Biggrin

No właśnie czytam ich lore. Cóż, może się jeszcze zastanowię... Biggrin
Generalnie pobożność mi nie przeszkadza, przeszkadza mi fałszywa pobożność, na pokaz Wink
Odpowiedz
#26
Amarr ma statki głównie do robienia pod armor i są niezbyt ruchliwe Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#27
Nie słuchaj Fenyla, caldari to korporacyjne roboty, galente to lewaki i glbt a matarami się zwyczajnie handluje Smile
Odpowiedz
#28
(02.09.2016, 12:05 UTC)Vermill napisał(a):
(02.09.2016, 11:57 UTC)Tirith_PL napisał(a):
(02.09.2016, 11:49 UTC)Vermill napisał(a): Zgoda, tylko nikt nowy i z ograniczeniami w to nie będzie grał jak nie zrobią czegoś, żeby jak Wy to tutaj nazywacie "idioci" nie mogli gankować. Inaczej zaczynanie gry w takim systemie nie ma sensu.

Really?

A może coś konstruktywnego byś napisał choć raz, zamiast się wieszać na moich przemyśleniach?
Vermill po co ten język nienawiści Smile. Przepraszam jeśli uraziłem. Chodziło mi  o to że to daleko idący wniosek że nikt nie będzie grał. Nie chcę się wieszać na twoich przemyśleniach...tak więc przybij żółwika :p
Odpowiedz
#29
(02.09.2016, 12:49 UTC)Tirith_PL napisał(a):
(02.09.2016, 12:05 UTC)Vermill napisał(a):
(02.09.2016, 11:57 UTC)Tirith_PL napisał(a): Really?

A może coś konstruktywnego byś napisał choć raz, zamiast się wieszać na moich przemyśleniach?
Vermill po co ten język nienawiści Smile. Przepraszam jeśli uraziłem. Chodziło mi  o to że to daleko idący wniosek że nikt nie będzie grał. Nie chcę się wieszać na twoich przemyśleniach...tak więc przybij żółwika :p

Po prostu przemyślałem sobie parę kwestii i staram się nie tryskać sarkazmem i nie stwarzać niepotrzebnych konfliktów. Zmiana avatara, to nie tylko zabieg kosmetyczny. Ta podróż w samotności do Jaques dała mi do myślenia Tongue 
Wracając do EVE. Nie jestem znawcą EVE, po prostu stwierdziłem, że nowi gracze muszą mieć ciężko skoro ktoś napisał, że "fajnie będzie nowe mięsko", stąd moje przemyślenia, że kto normalny będzie chciał grać i ginąć na każdym kroku przez niezrównoważonych psychicznie koksów z kontami omega Smile
Odpowiedz
#30
(02.09.2016, 13:29 UTC)Vermill napisał(a): Wracając do EVE. Nie jestem znawcą EVE, po prostu stwierdziłem, że nowi gracze muszą mieć ciężko skoro ktoś napisał, że "fajnie będzie nowe mięsko" Smile

Nie martwiłbym się tym za bardzo, większość hardkorowych PvPerów siedzie w systemach z zerowym security lub wormholach Smile A kilka łajz, które będą strzelały do nowicjuszy w highsecach sami stracą przez to statki. Najlepiej poczytać jak nie dać się zastrzelić, to nie jest skomplikowane Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  GTA Online - TWH Crew Scott Scale 148 119,127 16.03.2021, 17:47 UTC
Ostatni post: Pienias
  Albion Online 2M1R 83 67,903 18.07.2020, 11:20 UTC
Ostatni post: sixth
  Black Desert Online ShinzoSin 4 6,115 31.10.2019, 09:20 UTC
Ostatni post: Erhon
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,916 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  MechWarrior Online ShiMan 12 11,634 02.12.2018, 09:12 UTC
Ostatni post: ShiMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości