Poszukuję gry z piratami
#11
(25.08.2016, 23:17 UTC)Ejvolered napisał(a): Mi chodzi o jakieś wspólne pływanie po oceanach czy też epickie bitwy morskie, a nie jakieś strategie. Tongue Na Sea of Thieves też czekam, ale to tak bardziej do zabawy, niżeli do jakichś poważnych bitew.

Może Naval Actions?

Cytat:Naval Action to sieciowy symulator żaglowców - okrętów morskich z okresu między XVI a XVIII wiekiem. W produkcji ukraińskiego studia Game-Labs gracze zwiedzają otwarty świat, rozwijają i ulepszają swoje statki, a także walczą i handlują. Grę oparto na silniku Unity, a twórcy zadbali o stworzenie pięknych modeli żaglowców.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#12
(26.08.2016, 18:16 UTC)Drakkainen napisał(a):
(25.08.2016, 23:17 UTC)Ejvolered napisał(a): Mi chodzi o jakieś wspólne pływanie po oceanach czy też epickie bitwy morskie, a nie jakieś strategie. Tongue Na Sea of Thieves też czekam, ale to tak bardziej do zabawy, niżeli do jakichś poważnych bitew.

Może Naval Actions?

Cytat:Naval Action to sieciowy symulator żaglowców - okrętów morskich z okresu między XVI a XVIII wiekiem. W produkcji ukraińskiego studia Game-Labs gracze zwiedzają otwarty świat, rozwijają i ulepszają swoje statki, a także walczą i handlują. Grę oparto na silniku Unity, a twórcy zadbali o stworzenie pięknych modeli żaglowców.


http://tvgry.pl/?ID=6165
[Obrazek: AmqzlzA.jpg]
I jeśli chcesz powiedzieć, że się martwisz o moje morale,
Zostaw wiadomość po sygnale, po sygnale...
Odpowiedz
#13
(26.08.2016, 18:11 UTC)Ejvolered napisał(a): A jak wygląda ten aspekt multi w Naval Action? Tam są tylko bitwy? Czy można sobie popływać po morzu, ponapadać na jakieś statki (boty), obrabować je i później te rzeczy sprzedać w porcie?

Tak szkoda trochę wydawać 37 euro w ciemno. Ktoś posiada tę grę i chciałby się podzielić swoją wiedzą? Jak można zarabiać w tej grze na lepsze statki, tylko poprzez misje, czy, tak jak napisałem wcześniej, napadaniem na jakieś statki handlowe i sprzedawaniem ich towaru?
Odpowiedz
#14
(25.08.2016, 18:45 UTC)Ejvolered napisał(a): Siemanko,

Od jakiegoś czasu poszukuję fajnej gry w klimatach pirackich. Wiecie, bitwy morskie, żegluga, potężne okręty wojenne, itd.

News jak na życzenie Wink
http://www.dobreprogramy.pl/The-Pirate-C...75933.html
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#15
Moim zdaniem za mały kontent obecnie w grze, jeszcze musi się rozwinąć.
Samo naparzanie się szybko się nudzi, chyba że coś już diametralnie się zmieniło, bo dawno nie grałem, ale wątpię.

Zarabiało się na walkach, jak zatopiłeś statek to towar lub moduły ci wpadały, co można było sprzedać.
Można budować statki i wystawiać na sprzedaż. Trade dopiero wprowadzali, ale był kiepski.

NA moim zdaniem potrzebuje jeszcze trochę czasu, na pewno możliwości ma duże i pokładam w nim nadzieje, że za jakiś czas będzie to dobry mmorpg, ale nie dziś, chyba że lubisz tylko walki morskie w kółko, to może ci przypadnie do gustu. Obczaj forum, jest tam polska sekcja, swego czasu była kompania PFK, ale tam się coś posypało z tego co wiem, nie wiem jak to jest teraz, ale na pewno jest jakaś polska ekipa z ts, więc zanim wydasz tyle kasy, wbij do nich na TS, a na pewno ci powiedzą co jest obecnie w grze i jakie są plany.

Ahoj!
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
#16
(27.08.2016, 09:28 UTC)Drakkainen napisał(a):
(25.08.2016, 18:45 UTC)Ejvolered napisał(a): Siemanko,

Od jakiegoś czasu poszukuję fajnej gry w klimatach pirackich. Wiecie, bitwy morskie, żegluga, potężne okręty wojenne, itd.

News jak na życzenie Wink
http://www.dobreprogramy.pl/The-Pirate-C...75933.html

No kurcze, pobrałem to na Steamie wczoraj, pograłem chwilę, ale jakoś odstraszyło mnie sterowanie i wszystko inne. Chyba na razie zostanę przy Pirates of The Burning Sea, bo z tego co widzę, to nie ma żadnych fajnych gier. Z tym Naval Action to się wstrzymam, z tego co widziałem po filmikach to na razie nie warte swojej ceny, a nie chcę kasy wyrzucać w błoto, bo już się trochę przejechałem na grach w early access. No ale dzięki wszystkim za odpowiedzi. Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tanie gry - co kupić w promocji? Rommie_PL 727 644,887 26.05.2022, 21:56 UTC
Ostatni post: Kahea
  Nowe gry warte polecenia. josel666 21 10,233 04.04.2021, 11:03 UTC
Ostatni post: josel666
  [VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift Mathias Shallowgrave 178 171,342 12.05.2019, 17:50 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Z innej beczki. Gry na Androida. USSER-PL 5 6,988 06.09.2018, 17:20 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Gry przeglądarkowe - polećcie coś! Mathias Shallowgrave 14 13,548 07.07.2018, 09:07 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości