Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie Datamined Wake Exceptions
#21
(30.08.2016, 11:37 UTC)Baton napisał(a): przynajmniej sie nauczyłem jak znaleźć "Deep Space" szybko, bo "Shipping Lanes" opracowałem przy blueprintach. Lecisz prostopadle do ekliptyki i po oddaleniu się 100ls od gwiazdy masz Deep Space.

ok popróbuje, wcześniej robilem to w systemach niezamieszkalych (sadząc ze to bedzie to samo co w Deep Space), wyskakiwały porzadane USSy ale nie porzadane materialy...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#22
Teoria spiskowa jeszcze by wskazywała, żeby sobie podpiąć porządany schemat (pin blueprint), może akurat wtedy większa szansa że wydropi to co akurat chcesz Smile
Odpowiedz
#23
(30.08.2016, 13:07 UTC)Baton napisał(a): Teoria spiskowa jeszcze by wskazywała, żeby sobie podpiąć porządany schemat (pin blueprint), może akurat wtedy większa szansa że wydropi to co akurat chcesz Smile

U mnie jest dokładnie odwrotnie i zaczynam naprawdę wierzyć w spisek i nie przypinać Smile
Odpowiedz
#24
(30.08.2016, 13:07 UTC)Baton napisał(a): Teoria spiskowa jeszcze by wskazywała, żeby sobie podpiąć porządany schemat (pin blueprint), może akurat wtedy większa szansa że wydropi to co akurat chcesz Smile

dzieki , latam z przypiętym blueprintem 5 gradu ,to chyba jednak legendy na podstawie Cmdr logów zakrapianych rumem stałych bywalców baru "11 Parsek"
- jak nie dropilo tak nie dropi , dochodzę do wniosku ze za mało gram i kupilem tez malo decali i skórek Smile Devsi to widza i dopiero jak virtulna kostka stanie na kancie to mi wydropi co chce..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#25
W związku z pojawiającymi się w 2.3 instalacjami bardzo fajnymi miejscami na zdobywanie danych z wake'ów są instalacje turystyczne, gdzie panuje bardzo duży ruch statków, byłem rano w jednej i było tego sporo.
Na razie wiem o dwóch:
HR 6164 C
BD+22 3878 planet 5

Zapewne daleko od bańki, ale czemu by się nie wybrać na wycieczkę.

Warto by sprawdzić też inne typy instalacji na okoliczność ruchu statków bo też może być wejkonośne Smile
Odpowiedz
#26
Panowie akurat z Datamined Wake Exceptions sprawa jest jak to poeta opiewa arcyboleśnie prosta - wczoraj to przerobilem po raz kolejny ze 100% powtarzalnością. Wlatujem do systemu ze statusem "famine". Na panelu po lewej powinien w nawigacji pojawić się "disrtibution center". Nie trzeba ich szukać po systemie, to są stałe punkty w systemach famine tak jak navbeacon chociażby. No i pozostaje tylko skanować wake sygnals wyskakujących sidewinderów i adderów. Przez godzine nazbierałem 50 DWE.
Odpowiedz
#27
(18.04.2017, 11:02 UTC)Gerciowski napisał(a): Panowie akurat z Datamined Wake Exceptions sprawa jest jak to poeta opiewa arcyboleśnie prosta - wczoraj to przerobilem po raz kolejny ze 100% powtarzalnością. Wlatujem do systemu ze statusem "famine". Na panelu po lewej powinien w nawigacji pojawić się "disrtibution center". Nie trzeba ich szukać po systemie, to są stałe punkty w systemach famine tak jak navbeacon chociażby. 

Trzeba szukać, bo je widać z 1000ls dopiero a nie jak stacje. Dla mnie problemem właśnie jest powtarzalność, więc szukam innych sposobów, żeby urozmaicić sobie życie, distribution center są nudne jak cholera w przeciwieństwie do instalacji turystycznych Smile
Odpowiedz
#28
Nudne pewnie są bo turystek fajnych nie ma żeby pozaczepiać ale szybko idzie przynajmniej. Musiałbym poszukać w logach gdzie to wczoraj szukałem ale mi te centra dystrubucji były widoczne od razu jak w system wskoczylem. Farta miałem pewnie, chociaż to do mnie nie podobne.

ok, znalazłem - system Kisinga koło naszej HRki,
Odpowiedz
#29
Ale wlatują same sidki i addery i malo tych dwe leciało, przynajmniej mi wczoraj.
Odpowiedz
#30
(18.04.2017, 11:41 UTC)Crazied napisał(a): Ale wlatują same sidki i addery i malo tych swe leciało, przynajmniej mi wczoraj.

Ciesz się, żę w ogóle lecą, ja od trzech dni szukam adaptive encryptors capture i mam zero.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 95,974 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions Scarlet Yuri 19 28,896 18.09.2020, 15:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,349 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  [PORADNIK] Farmienie Pattern Alpha/Beta/Gamma/Delta/Epsilon Obelisk Data Scarlet Yuri 2 5,835 01.01.2020, 17:24 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  [PORADNIK] Farmienie UA/UF Yata_PL 21 25,640 27.04.2017, 18:40 UTC
Ostatni post: Rysiek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości