Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie Datamined Wake Exceptions
#11
(29.08.2016, 22:41 UTC)Yata_PL napisał(a): USS Encoded Emission nigdy nie wyskoczył mi w systemie z boom rządzącej frakcji  - 3 dni za tym latam, głownie sa USSy typu Fire Dectected, Convoye , Trading itp za to kilka razy trafilem przy gwieździe niezamieszkałego systemu. 
Mówisz ze wynalazłeś to z redita , moze to dotyczyło starszego patcha.  
Jakie macie doswiadczenia ?
Ale temat dotyczy szukania Datamined Wake Exception. Jak pisał Gienkov jest on w systemach o statusie FAMINE i w lokalizacji Distribution Center. Z redita czy nie ten sposób działa.
Odpowiedz
#12
Gienkov napisał tez o drugim sposobie, i ten sposób chce Yata realizować, bo oprócz Datamined Wake Exception dorwie jeszcze inne materiały/dane Smile

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że swoje Datamined zbierałem przed Maskelyne Vision skanując statki po prostu, też się da Smile
Odpowiedz
#13
(30.08.2016, 06:49 UTC)Goliat napisał(a): Gienkov napisał tez o drugim sposobie, i ten sposób chce Yata realizować, bo oprócz Datamined Wake Exception dorwie jeszcze inne materiały/dane Smile

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że swoje Datamined zbierałem przed Maskelyne Vision skanując statki po prostu, też się da Smile

Racja (facepalm)
Odpowiedz
#14
(30.08.2016, 06:49 UTC)Goliat napisał(a): Gienkov napisał tez o drugim sposobie, i ten sposób chce Yata realizować, bo oprócz Datamined Wake Exception dorwie jeszcze inne materiały/dane Smile

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że swoje Datamined zbierałem przed Maskelyne Vision skanując statki po prostu, też się da Smile

Dokładnie , chodziło mi o sposob nr 2 , "Potrzebujemy: system ze statusem "Boom""
W systemach z Boomem nie pokazuja mi sie owe USSy, pokazuja sie w systemie z statusem "none" czyli bez booma , famine itp oraz w systemach nie zamieszkałych.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#15
Zawsze sprawdzajcie co gra mówi po daniu kursora myszy na dany materiał. Ja szukałem przez dwie godziny Improvised Components według tego co mówiła Inara i Redit, w końcu sprawdziłem w grze, poleciałem do pierwszego lepszego Civil Unrest i miałem w pierwszym USS 3 sztuki (czyli dostałem 9).
Odpowiedz
#16
"Signal Source (High grade emissions), Mission Reward, Higher chance in Civil unrest system states" - Inara dokładnie o tym pisze Smile
Odpowiedz
#17
No to mam za swoje, gdzie to sprawdzać, na dużej liście materiałów? Aha, trzeba kliknąć, no to się czegoś nauczyłem, dzięki Smile

[Obrazek: 9OiwxO9.png]
Odpowiedz
#18
Szkoda właśnie że nie dopisują tego w tym miejscu które pokazałeś na screenshocie Smile
Odpowiedz
#19
(30.08.2016, 09:59 UTC)Baton napisał(a): .. poleciałem do pierwszego lepszego Civil Unrest i miałem w pierwszym USS 3 sztuki (czyli dostałem 9).

mnie gra az tak bardzo nie kocha - pierwsze podejście to zawsze crap , no ale ja nie mam triple Elite w portfolio Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#20
przynajmniej sie nauczyłem jak znaleźć "Deep Space" szybko, bo "Shipping Lanes" opracowałem przy blueprintach. Lecisz prostopadle do ekliptyki i po oddaleniu się 100ls od gwiazdy masz Deep Space.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 96,343 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions Scarlet Yuri 19 29,005 18.09.2020, 15:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,373 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  [PORADNIK] Farmienie Pattern Alpha/Beta/Gamma/Delta/Epsilon Obelisk Data Scarlet Yuri 2 5,875 01.01.2020, 17:24 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  [PORADNIK] Farmienie UA/UF Yata_PL 21 25,732 27.04.2017, 18:40 UTC
Ostatni post: Rysiek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości