Husarskie Filmy
#21
Nooooo Panowie! Klasa!
Odpowiedz
#22
Lubie to!
Odpowiedz
#23
dziękuje wszystkim za pkt rep. dotyczace filmu Wink
poprawie błędy jak juz wpadnę na pomysł dorobienia dalszej czesci...  
niektórym z was zadroszcze bogatego materiału z exploracji - widzialem sporo waszych fajnych filmków i pieknych zdjec z odleglych podróży.
a dobry plener to podstawa u mnie te "widoczki" troche kuleja ,ach gdybym tak kiedyś polaczyc sily i popelnic film na miare "Katedry" Biggrin
Odpowiedz
#24
Super wyszło Yata! Smile Dopiero teraz zauważyłem. fajny montaż, trochę literówek jak napisano wcześniej. Ale ogólnie na +, jakby co piszę się na kolejne części Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#25
Smile Wiekszość osób ogląda i nie zdaje sobie sprawy ile to wymaga pracy, jak wiele trzeba nakręcić materiału który potem redukowany jest do 2-3s wstawki Smile jestem pełen podziwu dla Was Panowie kręcących filmy.
Odpowiedz
#26
(21.01.2016, 08:48 UTC)Delwin napisał(a): Smile Wiekszość osób ogląda i nie zdaje sobie sprawy ile to wymaga pracy, jak wiele trzeba nakręcić materiału który potem redukowany jest do 2-3s wstawki Smile jestem pełen podziwu dla Was Panowie kręcących filmy.

Pracy jest sporo, ale satysfakcja to rekompensuje i to z nawiązką, choćby po takich słowach, których sam użyłeś. Myślę, że każdy, kto publikuje tego typu filmiki czy zdjęcia potwierdzi moje słowa. Ponadto przy takich akcjach można odskoczyć od codzienności w Elite i poczuć, że tworzy się coś, czego jest się również częścią.
BTW, przy kręceniu The Race materiału zapisałem 17 GB, z czego odrzuciłem od razu 4,5 GB.
Odpowiedz
#27
Wypadek Hetmana - wersja z komentarzem:


Odpowiedz
#28
(28.03.2016, 22:10 UTC)Baton napisał(a): Wypadek Hetmana - wersja z komentarzem:



Mistrzostwo Biggrin
Odpowiedz
#29
Mocne... Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Husarskie biuro inżynieryjne Aran V. 9 6,238 27.10.2020, 09:05 UTC
Ostatni post: Aran V.
Video Videos :: Filmy Mathias Shallowgrave 2 11,795 26.11.2018, 10:12 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Tongue Moje fotografie i filmy z Galaktyki E:D. TeddyPanda 174 192,342 06.05.2018, 08:44 UTC
Ostatni post: TeddyPanda
  Husarskie Figle Assarin 8 8,729 26.07.2016, 08:39 UTC
Ostatni post: Assarin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości