Fuel scoop - gdzie tankować
#11
Rainbow 
(12.08.2016, 20:36 UTC)GieNkoV napisał(a): Skakanie między systemami to nieodłączna część serii Elite od pierwszej jej części Smile

aż sobie grę na C64 przypomniałem... poniżej efekty...

Jakby ktoś chciał manual do pierwszej części zobaczyć to zapraszam - https://drive.google.com/file/d/0Bz1wlpF...sp=sharing - dostępny też w sklepie wiemy jakim...

ODPALAMY GRĘ

[Obrazek: zz9Tw6L.png]





WIDOK NA MAPĘ GALAKTYKI

[Obrazek: 8bty9eh.png]




WIDOK UKŁADU


[Obrazek: mfUMptE.png]



SKLEP

[Obrazek: RP8AHBV.png]



STACJA TYPU COLIORIS

[Obrazek: 14rjsKF.png]
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#12
(12.08.2016, 20:27 UTC)szarik napisał(a): Oh Be A Fine Girl Kiss Me.
Albo KGB FOAM.
FOG KBAM - jest mgła, będzie kaboom.
KGB FOAM - KGB i jakąś tam teorie z pianą sobie dorób.


hehe... poważnie... nie wystarczy zaznaczyć wszystkie  typy gwiazd od góry do M:

[Obrazek: uILXf8U.png]


Jeżeli chodzi  o mnie to bardzo nie lubię skakać między systemami, a co za tym idzie latać na duże odległości... to jest cholernie nużące... za dużo czasu tracę na takie 'popierdówy' jak przemieszczanie się, które jest nudne...   

...dlatego zwykle biorę dużego fuel scopa 5,6 oraz dodaje dodatkowy zbiornik paliwa... tak by jak najrzadziej tankować...

...oczywiście jak mam paliwa na jeden tylko skok (przy założeniu, że nie wybrałem trybu ekonomicznego), a następne z kolei gwiazdy nie pozwolą na tankowanie -  to przełączam się na tryb ekonomiczny i wybieram najbliższe sąsiedztwo gwiazd typu  FOG KBAM...

No ale to nie jest właśnie to o czym napisałem?? o.O
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja eksploracja - czyli gdzie oczy poniosą Greg200184PL 9 12,166 22.01.2016, 10:23 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości