Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Tuning graficzny poprzez modyfikację .xml
#51
Całkiem dobra modyfikacja. Super ta gra teraz wygląda.
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#52
(22.11.2017, 15:59 UTC)Hen Gedhymeith napisał(a): Świetny poradnik. Aż się zabiorę za eksplorację w końcuSmile  

Te tekstury wyglądają wspaniale ale powodują niestabilność, nie jakąś mega, ale ja ze dwa razy dziennie mam z nimi dzwona do pulpitu, dodatkowo mam opóźnienie przy skoku około sekundy jak je ładuje do grafiki. Skończyłem tak, że latam normalnie z 4096 a jak trafię jakieś foto miejsce, to gaszę grę, wstawiam 8192, odpalam i focę Smile
Odpowiedz
#53
(27.11.2017, 15:06 UTC)Baton napisał(a):
(22.11.2017, 15:59 UTC)Hen Gedhymeith napisał(a): Świetny poradnik. Aż się zabiorę za eksplorację w końcuSmile  

Te tekstury wyglądają wspaniale ale powodują niestabilność, nie jakąś mega, ale ja ze dwa razy dziennie mam z nimi dzwona do pulpitu, dodatkowo mam opóźnienie przy skoku około sekundy jak je ładuje do grafiki. Skończyłem tak, że latam normalnie z 4096 a jak trafię jakieś foto miejsce, to gaszę grę, wstawiam 8192, odpalam i focę Smile

ja tam nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy teksturami planet 4k i 8k na monitorze i tak samo w goglach. Moze na Pimax 8k da rade ;-) ?
nie zauważyłem tez u siebie opóźnień ale to chyba dzieki dyskowi nmve i 11 GB ramu na karcie graf.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#54
Gra wygląda cudownie, świetny pliczek! Dzięki! Tylko pytanie mam... jak zmienić kolory hud?
Odpowiedz
#55
(28.11.2017, 17:11 UTC)Aculeus napisał(a): Gra wygląda cudownie, świetny pliczek! Dzięki! Tylko pytanie mam... jak zmienić kolory hud?

Zerknij tu: http://forum.thewingedhussars.com/showth...hp?tid=358
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#56
(28.11.2017, 17:16 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(28.11.2017, 17:11 UTC)Aculeus napisał(a): Gra wygląda cudownie, świetny pliczek! Dzięki! Tylko pytanie mam... jak zmienić kolory hud?

Zerknij tu: http://forum.thewingedhussars.com/showth...hp?tid=358

Super! Dziękuje.
Odpowiedz
#57
(27.11.2017, 15:06 UTC)Baton napisał(a):
(22.11.2017, 15:59 UTC)Hen Gedhymeith napisał(a): Świetny poradnik. Aż się zabiorę za eksplorację w końcuSmile  

Te tekstury wyglądają wspaniale ale powodują niestabilność, nie jakąś mega, ale ja ze dwa razy dziennie mam z nimi dzwona do pulpitu, dodatkowo mam opóźnienie przy skoku około sekundy jak je ładuje do grafiki. Skończyłem tak, że latam normalnie z 4096 a jak trafię jakieś foto miejsce, to gaszę grę, wstawiam 8192, odpalam i focę Jedny
Gra chodzi bardzo stabilnie, jedyne spadki mam na galaxy map nawet do 20 fps jak się ogląda SagittariusaSmile  W styczniu zabieram się za nowy monitor i będzie 4k w końcu. Bardzo jestem ciekawy jak to będzie chodzić.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów Calvarian 51 89,303 26.03.2021, 17:17 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 3 9,040 28.11.2017, 19:30 UTC
Ostatni post: LeWaR
Information [PORADNIK] Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 16 51,437 05.11.2017, 18:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości