Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Tuning graficzny poprzez modyfikację .xml
#11
Jak już napisałem na czerwono tweak na wydajność nie wpłynie, może jednak wpłynąć na czas wczytywania poszczególnych obszarów gry i zaburzyć stabilność gry - nie odczułem u siebie różnicy mimo wszystko.
Tak czy inaczej wziąłbym na waszym miejscu okulary przeciwsłoneczne Biggrin
Odpowiedz
#12
Nie, pokazu slajdów nie ma, ja dosyć podobne ustawienia mam i mam stałe 60 FPS, natomiast będąc teraz w Jaquesie, a wcześniej w Sag A*, musiałem zmniejszyć dwie wartości, bo inaczej to tak jak GieNkoV napisał - okulary przeciwsłoneczne Biggrin Przez środek galaktyki taki biały pasek przechodzi po prostu zamiast Drogi Mlecznej Smile

EDIT:

Mowa o tych wartościach:
<MilkywayInstancesBrightness>3.0</MilkywayInstancesBrightness> - tutaj mam 1.8 (domyślnie jest 1.0)
<MilkywayInstancesSize>2.9</MilkywayInstancesSize> - tutaj mam 1.5 ( domyślnie jest 1.0)

EDIT2:

https://forums.frontier.co.uk/showthread...eling-alii - GieNkoV, korzystałeś z tego poradnika? :>
Odpowiedz
#13
Tak, wzorowałem się na nim.
Odpowiedz
#14
Próbowałeś bawić się z bloomem? Ja bazowalem na czymś bardzo podobnym na reddit [KLIK], póki co nie ruszałem jeszcze bloom, nie wiem na ile wpłynie na zbyt jasną galaktykę. Szkoda, bo te ustawienia wyglądają mega w bańce, ale im bliżej centrum tym gorzej, i trzeba zmienić wartości, jak ktoś często lata tam i z powrotem, to czeka go częsta zmiana pliku Smile
Odpowiedz
#15
Tak, w pliku który podałem jest zmodyfikowany bloom (ustawienie High). Bloom już taki jest, że lubi je*ać po oczach Wink
Odpowiedz
#16
Okej, już patrzę, sorki za niedopatrzenie, patrzyłem tylko na sam tekst w poście Smile
Odpowiedz
#17
Goliat, Tobie w ogóle zapomniałem dać repiszcze za wrzucenie wcześniej linka do źródła więc łapaj Biggrin
Odpowiedz
#18
"Piękne, nieprawdaż?"
Dla mnie to wygląda jak rzygi albo jak rozwolnienie, co trochę psuje klimat... Ale co kto lubi. Biggrin
Odpowiedz
#19
(09.08.2016, 12:13 UTC)Vermill napisał(a): "Piękne, nieprawdaż?"
Dla mnie to wygląda jak rzygi, co trochę psuje klimat. Ale co kto lubi. Biggrin

A widzisz, ja mam odwrotnie Biggrin Mi to przypomina zdjęcia NASA. Wreszcie nie jest to rozmazany po tle bełt bez wyrazu i charakteru Tongue a nareszcie coś co przypomina fotki z Hubble'a Smile
Odpowiedz
#20
(09.08.2016, 12:23 UTC)Quarion napisał(a):
(09.08.2016, 12:13 UTC)Vermill napisał(a): "Piękne, nieprawdaż?"
Dla mnie to wygląda jak rzygi, co trochę psuje klimat. Ale co kto lubi. Biggrin

A widzisz, ja mam odwrotnie Biggrin Mi to przypomina zdjęcia NASA. Wreszcie nie jest to rozmazany po tle bełt bez wyrazu i charakteru Tongue a nareszcie coś co przypomina fotki z Hubble'a  Smile

Możesz zapodać linka, chętnie obejrzę skoro tak to wygląda.

Znalazłem taką fotę, ale nijak się to ma do tego brązowego guano Biggrin

[Obrazek: milkyways.jpg]

[Obrazek: 16500feetmilkywaykc2_brunier.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów Calvarian 51 89,289 26.03.2021, 17:17 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 3 9,035 28.11.2017, 19:30 UTC
Ostatni post: LeWaR
Information [PORADNIK] Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 16 51,432 05.11.2017, 18:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości