Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Tuning graficzny poprzez modyfikację .xml
#31
Zaktualizowany plik graficzny pod wersję 2.3 wzwyż

https://drive.google.com/file/d/0B3nlSa9...sp=sharing

Informacje:
* Podmieniamy zgodnie z instrukcją w pierwszym poście, nie zapominając o kopii zapasowej starego pliku .xml
* Stabilny!
* Więcej FPS na tych samych ustawieniach grafiki!
* Odblokowane nowe opcje graficzne tam, gdzie wcześniej ich nie było
* Customowy kolor UI - zmienić wcześniej pod siebie w razie w
Odpowiedz
#32
Niestety coś jest nie tak z tymi ustawieniami, źródła światła i podświetlone przyciski na UI są mocno prześwietlone.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#33
Ja sie nie znam, ale u mnie jest chyba OK.
Odpowiedz
#34
(18.06.2017, 15:40 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Niestety coś jest nie tak z tymi ustawieniami, źródła światła i podświetlone przyciski na UI są mocno prześwietlone.

Zmień ustawienie Bloom na inne Wink każde zostało zmodyfikowane i wygląda inaczej Smile
Odpowiedz
#35
Mam problem używałem programu EDProfiler do zmiany kolorów interfejsu ale po ręcznej edycji pliku  "GraphicsConfigurationOverride.xml" Program upiera się iż plik jest uszkodzony. Jak w takim przypadku mogę zmienić kolor interfejsu ?

Problem rozwiązany.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#36
(22.06.2017, 11:10 UTC)Kadmilos napisał(a): Mam problem używałem programu EDProfiler do zmiany kolorów interfejsu ale po ręcznej edycji pliku  "GraphicsConfigurationOverride.xml" Program upiera się iż plik jest uszkodzony. Jak w takim przypadku mogę zmienić kolor interfejsu ?

Wklej tu zawartość tego pliku w tagu [ code] [ /code] pls (bez spacji).
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#37
Własnie miałem pisać udało mi sie dojść do tego co nie działało i teraz wszystko pięknie śmiga. Błędnie zrozumiałem twoja rade dotycząca wklejania tego pliku do GraphicsConfigurationOverride.xml wystarczyło podmienić plik GraphicsConfiguration.xml a w tym 1 edytować same kolory.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#38
@GieNkoV chciało by Ci się zaktualizować poradnik? Smile
Daję sobie radę sam, z gotowych plików nie lubię korzystać a może komuś się przyda.
Odpowiedz
#39
(09.10.2017, 20:06 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): @GieNkoV chciało by Ci się zaktualizować poradnik? Smile
Daję sobie radę sam, z gotowych plików nie lubię korzystać a może komuś się przyda.

@GieNkoV  podbijam , przyznam ze zapodawalem niedawno testowo textury planet 8096 ale czuje ze mozna wycisnac wiecej na innych parametrach
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#40
Świetny poradnik. Aż się zabiorę za eksplorację w końcuSmile  Zdjęcie z  teksturami 8192.   [Obrazek: Pw1usAd.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów Calvarian 51 89,555 26.03.2021, 17:17 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 3 9,060 28.11.2017, 19:30 UTC
Ostatni post: LeWaR
Information [PORADNIK] Katalogi instalcji i konfiguracji Elite - technikalia, modyfikacje plików Mathias Shallowgrave 16 51,641 05.11.2017, 18:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości