Za światłem Prometeusza - Niespodzianka
#1
Mam małą niespodziankę dla uczestników wydarzenia "Za światłem Prometeusza".
Wystarczy, że ściągniecie sobie jeden z poniżej podlinkowanych plików i podmienicie odpowiednik w Elitce zgodnie z opisem który przygotował Kofi Paridae
1. Dla posiadaczy Horizons - PLIK
2. Dla tych co mają tylko podstawkę - PLIK


(29.07.2016, 09:59 UTC)Kofi Paridae napisał(a): Nie wiem czy wielu z was wie ale można podmienić standardowy filmik wyświetlany pod menu w menu głównym. Film jest przechowywany w ścieżce:

Kod:
[miejsce gdzie zainstalowaliśmy]\Elite Dangerous\Products\elite-dangerous-64\Movies\FrontEnd0.webm

Kilka uwag przy podmienianiu pliku:
  • nigdy nie kasuj oryginalnego pliku, zmień jego nazwę. Jeśli go skasujesz zawsze możesz zwalidować pliki gry i oryginalny plik zostanie przywrócony.
  • Podmień z oryginalnym plikiem
  • Ciesz się nowym menu w grze Smile

Jeśli masz Elite Horizons podmień plik FrontEnd1.webm

A jak się komuś nie spodoba, to przywraca stary plik i problem z głowy Smile
Odpowiedz
#2
Wow!!! Dzięki Anukus Biggrin
Odpowiedz
#3
Hue, hue, hue, no nie no wypas!
Apacze! Byłem tam! Wybrałem się z tymi wariatami! Przygrzałem się lądując na najbliższej planecie.
Nawet znalazłem miejsce spotkania. Jakiś tam fajny głęboki krater, moją Bananacondą.

Wiem że potrzebujecie czasu, odkrywajcie sami, chcecie być przygotowani.



Anukus... logo może trochę w prawo i w dół bo menu u mnie zasłania (1920x1080)


[Obrazek: AYw27qZ]

^
dlaczemu to nie działa :/
Odpowiedz
#4
Anukus świetne, dobra pamiątka z eventu. Tak nawiasem planuje kolejną ekspedycję na wrzesień.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#5
(06.08.2016, 18:00 UTC)Doom_days napisał(a): Anukus świetne, dobra pamiątka z eventu. Tak nawiasem planuje kolejną ekspedycję na wrzesień.

A ja wciąż nie wróciłem z tej ekspedycji ;-) Znaczy się wracam już do HR-ki ale jeszcze dużo przedemną. Mam nadzieję, że do końca sierpnia br. dolecę  Cool

[Obrazek: IHxlPPT.png]
Odpowiedz
#6
Super, dzięki Anukus Wink
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#7
Kolejna niespodzianka,
Będąc na ekspedycji odkryłem najdalszego od SagA* odnotowanego w EDSM czerwonego supergiganta Smile

https://www.edsm.net/en/system/id/196864...HIP+117078
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłaty za eksplorację po 2.3 Drakkainen 8 9,354 24.04.2017, 18:56 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości