Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video)
#51
https://www.youtube.com/channel/UCNE5fhh.../playlists Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#52
Dzisiaj opublikowałem pierwszy odcinek poradnika. Jest to wprowadzenie do gry, przeznaczone dla graczy, którzy nie znają serii Elite. Drugi odcinek powinien pojawić się do końca tygodnia - omówię w nim sam początek gry, start, dokowanie, model lotu, skaner, prędkościomierz oraz namierzanie celów.

W pierwszym odcinku wspominam pod koniec, że kolejny skupi się na systemie HUD - i faktycznie miałem ten materiał nagrany i przygotowany, ale po edycji okazało się, że jest to półtorej godziny mojego gadania i taki zalew informacji, że każdy nowy gracz od razu odinstalowałby grę i szybko o niej zapomniał. Postanowiłem więc skupić się na podstawach, a poszczególne elementy HUD omawiać przy okazji danego aspektu gry.

Link do playlisty: https://www.youtube.com/watch?v=EmyaMWJh...uRtoWBFrCh

Zapraszam do oglądania - jeśli macie jakieś uwagi lub pytania, proszę o komentarze bezpośrednio pod filmem
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#53
Polecam jeszcze dodać timestampy w opisie filmiku, często ktoś będzie szukał konkretnej informacji i dzięki timestampom będzie mógł skoczyć do odpowiedniej sekcji filmiku zamiast scrollować. Smile

Poza tym super!
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#54
(29.08.2018, 11:33 UTC)Muzzyx napisał(a): Polecam jeszcze dodać timestampy w opisie filmiku, często ktoś będzie szukał konkretnej informacji i dzięki timestampom będzie mógł skoczyć do odpowiedniej sekcji filmiku zamiast scrollować. Smile

Poza tym super!

O! Świetny pomysł, dzięki! Rep poleciał Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#55
Mały aneks do 1. odcinka Smile



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#56
Bardzo fajnie się słuchało ( w samochodzie), jeden synek zasnął (co jest plusem) drugi się zainteresował i rozkminia wersję ps4 (większy plus).
Czekamy na kolejne Wink
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#57
A ja mam takie pytanie gdzie obiło mi sie o uszy ze za jakis czas Frontier ma sie wycofać albo z PS albo Xboxa czy to prawda ?
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#58
(30.08.2018, 09:26 UTC)Kadmilos napisał(a): A ja mam takie pytanie gdzie obiło mi sie o uszy ze za jakis czas Frontier ma sie wycofać albo z PS albo Xboxa czy to prawda ?

Wierutna bzdura Smile

Wycofują się jedynie z Maca, bo ten nie obsługuje shaderów potrzebnych do obłsugi nowej technologii powierzchni planet. PS4 i XBOX jak najbardziej będą dalej wspierane Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#59
Praca wre! Biggrin

[Obrazek: SjwiUHG.jpg]
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#60
Mi tez się podoba. Kilku nowych rzeczy się dowiedziałem mimo że już trochę gram. Czekam na następne Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,298 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,034 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 934 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,752 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,806 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości