Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video)
#41
(05.07.2018, 22:00 UTC)Kacperoo napisał(a): Plik został usunięty? Może go ktoś odnowić albo podesłać alternatywny link?

@Kacperoo - ups, sorry - poprawiłem link. Zacząłem pracować na nową wersją i przypadkowo zdjąłem bieżącą z serwera.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#42
Może to nie jest dobre miejsce, ale dziękuję, że coś takiego stworzyliście. Bardzo przydatne.
Odpowiedz
#43
Zacząłem pracować nad skryptem do wersji video poradnika. Na razie ogarnąłem tematy:

- O poradniku
- Czym jest Elite Dangerous?
- Tryby gry
- Czterysta miliardów gwiazd, czyli Droga Mleczna w skali 1:1
- Uniwersum i bieżąca sytuacja

Jeszcze nie zacząłem nawet opisywać podstaw mechaniki, a już zrobił się esej na prawie 1900 słów Biggrin

Pierwszy odcinek już niedługo!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#44
Czekam z niecierpliwością
Odpowiedz
#45
Mathias, ja jak by co moge pomoc jesli to ma byc w jakims PDFie.
Odpowiedz
#46
PDF już jest, teraz video :Smile

Dzięki za chęci!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#47
(31.07.2018, 19:22 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): PDF już jest, teraz video :Smile

Dzięki za chęci!

I Ty Hetmanie piszesz, że chcesz skończyć z altruizmem? Chyba Ci się to nie uda bo wygląda na to, że masz go we krwi Smile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#48
Haha, mam taką zasadę, że jestem altruistą dopóty, dopóki nie ma to na mnie destrukcyjnego wpływu I chce mi się coś robić Wink

A to traktuję też jako rozwój swojego kanału Youtube, tak że coś tam z tego też będę miał Tongue
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#49
Dostałem na forum FDEV kilka PW z zapytaniem o wersję video poradnika, spieszę z wyjaśnieniem - robi się! Biggrin

A poważnie, to chciałem skończyć jedną z serii let's play na moim kanale, zanim wezmę się za poradnik, tak aby móc w pełni się na nim skupić. Wczoraj zacząłem edytować nagrany parę tygodni temu materiał na pierwszy odcinek. Będzie to taka ogólna gadka-szmatka o samej grze, czym jest, czego się po nie spodziewać etc. - skierowana do graczy, którzy być może dopiero przymierzają się do zakupu gry. Mam nadzieję, że do końca tego tygodnia odcinek się już ukaże. Kolejne odcinki skupią się już stricte na opisywaniu poszczególnych aspektów gry, od absolutnych podstaw (kokpit, HUD, świat gry etc.), stopniowo opisując bardziej zaawansowane rzeczy.

W każdym razie daję tylko znać, że teraz już mogę się skupić na poradniku video i prace nad nim ruszyły pełną parą Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#50
Link!
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,299 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,034 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 934 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,752 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,806 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości