Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video)
Pod filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=iWZH74hzeLM są bulidy. Między innymi na Cobrę 3. Niestety brakuje mocy Może ktoś podać jakiś aktualny bulid do Inzynierowania, czyli skanowania statków , chmur itd. Ja naprawdę jestem z tego tematy ciemny. Próbowałem i nie bawi mnie to przekładanie, liczenie, sprawdzanie. Sad
Odpowiedz
Wejdz na diskord. Pogadaj ludzmi. Ja z Twojego posta nie rozumiem nic z tego co potrzebujesz.
O7 cmdr
Odpowiedz
Może faktycznie zbyt chaotycznie napisałem a byłem trzeźwy. 
Mathias Shallowgrave W poradniku totalnym zaproponował zamiast grindowania materiałów dla inżynierów taki sposób grania, żeby się nie nudziło. Zaproponował też pod filmem bulidy różnych statków w tym Cobry MK III. W zaproponowanym bulidzie nie ma działek, a w filmiku proponuje walkę z piratami. Poza tym  nie nie umiałem sobie poradzić z poskładaniem tej Cobry go kupy. Ale z tym już spoko. Poskładałem ale bez działek. Mam inny problem Nie wiem jak się skanuje to statki, FSD Wake i inne. Gdzieś to trzeba ustawić? Na filmiku widziałem że to się samo skanuje. Oczywiście: Lewy panel-> COntakts-> zaznaczam i cel jest w <cel>. Jednocześnie mi pisze Need Scan. Jak się skanuje takie rzeczy?
Odpowiedz
Statku i boje sa automatiycznir skanowane jak je zaznaczysz. Do tego sluzy moduł sensory w sekcji core interial.
Musisz tylko mieć cel przed sobą .

Wake skaner śłuży do skanowania śladów pozostawionych przez statki ktore weszly w podprzestrzeń. Tazw. Highwakesignal. Przeskanowanie takiego highwaka poda ci cel do ktorgo skoczyl dany statek. A przy okazji czesto przy kanowaniu wpadaja jakies ecoded.
Odpowiedz
Na moim kanale YouTube pojawił się kolejny odcinek Poradnika Totalnego do Elite Dangerous. Jest to kontynuacja mini-serii o misjach - tym razem skupiająca się na misjach bojowych i transportowych.
 
Zapraszam serdecznie!


--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
Przyznam się Mathias Shallowgrave, że zmotywowałeś mnie do powrotu do ED. Zacząłem przeglądać Twoje filmy, te co już kiedyś wrzuciłeś na YT i te trochę nowsze. Teraz chłonę wszystko po kolei co nagrałeś a od kilku dni staram się ogarnąć od nowa mechanikę gry Smile Przyznam się, że łatwo nie jest ale dzięki Twoim filmom jakoś powoli zaczyna być lepiej.
Czekam na kolejne części poradnika.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,352 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,127 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 986 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,882 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,976 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości