Blade & Soul
#1
Zaczynam się przymierzać do owego mmo - gra ktoś? Polecacie? Jesteście chętni na wspólną grę?
Odpowiedz
#2
Zastanowię się choć nie przepadam za azjatyckimi rpg.
Odpowiedz
#3
(04.08.2016, 18:18 UTC)Reaveler napisał(a): Zaczynam się przymierzać do owego mmo - gra ktoś? Polecacie? Jesteście chętni na wspólną grę?

Słyszałem o B&S podobno dobra aczkolwiek żadnej rewolucji nie ma. Ot kolejna koreańska produkcja, wyróżniająca się tylko systemem walki. Ze swoje strony polecam zagrać w Black Desert. Też koreańska produkcja ale prócz rozbudowanego systemu walki posiada inne ciekawe aspekty.



[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#4
Jednak wybieram Blade & Soul z dwóch powodów - jest darmowe i Black dessert ma bardzo mało aspektów multiplayerowych jak na grę mmo (z tego co słyszałem). Mimo wszystko o fundusze się to rozbija Biggrin
Odpowiedz
#5
(04.08.2016, 19:47 UTC)Doom_days napisał(a):
(04.08.2016, 18:18 UTC)Reaveler napisał(a): Zaczynam się przymierzać do owego mmo - gra ktoś? Polecacie? Jesteście chętni na wspólną grę?

Słyszałem o B&S podobno dobra aczkolwiek żadnej rewolucji nie ma. Ot kolejna koreańska produkcja, wyróżniająca się tylko systemem walki. Ze swoje strony polecam zagrać w Black Desert. Też koreańska produkcja ale prócz rozbudowanego systemu walki posiada inne ciekawe aspekty.




Między innymi p2w w grze b2p Biggrin. Gracze właśnie bojkotują Black Desert. 
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/w-black...arketplace

A co do B&S to zależy, czy lubisz azjatycki klimat, czyli oczojebność + wielkie cycki a poza tym nic ciekawego. Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Conqueror's Blade Muzzyx 2 3,647 09.07.2019, 17:44 UTC
Ostatni post: Muzzyx
  Conqueror's Blade Aculeus 4 4,297 17.01.2018, 21:42 UTC
Ostatni post: Aculeus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości