Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK [2.3] Inżynierowie - Szybki GRADE 5
#31
(14.11.2016, 13:52 UTC)BADDOG1978 napisał(a): Modified Embedded Firmware ma ktoś fajne miejsce na zdobywanie tego ustrojstwa. Wiem że są na misjach i za data pointy ale za pierona nie umiem tego znaleźć.

Najszybciej dostaniesz to za skanowanie Data Pointów na bazach ++ [Medium Security]
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#32
(14.11.2016, 14:03 UTC)Kofi Paridae napisał(a):
(14.11.2016, 13:52 UTC)BADDOG1978 napisał(a): Modified Embedded Firmware ma ktoś fajne miejsce na zdobywanie tego ustrojstwa. Wiem że są na misjach i za data pointy ale za pierona nie umiem tego znaleźć.

Najszybciej dostaniesz to za skanowanie Data Pointów na bazach ++ [Medium Security]

Takiej odpowiedzi się obawiałem odkąd zostałem sam w SRV bez statku mam uraz psychiczny do tych baz oni tam maja otwarty sezon polowań na wszystko co lata.
Dzięki Kofi.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#33
@BADDOG zależy jaka baza, są takie po których możesz jeździć i skanować i nic Ci się nie stanie oraz takie, że pomyślisz o wylądowaniu w pobliżu i już strzelają Wink
Złap mnie na ts to Ci z tym pomogę, bo mi też już powoli zaczyna brakować MEFów.
Odpowiedz
#34
(14.11.2016, 16:05 UTC)Calvarian napisał(a): @BADDOG zależy jaka baza, są takie po których możesz jeździć i skanować i nic Ci się nie stanie oraz takie, że pomyślisz o wylądowaniu w pobliżu i już strzelają Wink
Złap mnie na ts to Ci z tym pomogę, bo mi też już powoli zaczyna brakować MEFów.

Trzymam Cię za słowo, choć już nie dziś muszę podreperować finanse ale jutro pewnie będę Cię ścigał Smile
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#35
(14.11.2016, 15:56 UTC)BADDOG1978 napisał(a):
(14.11.2016, 14:03 UTC)Kofi Paridae napisał(a):
(14.11.2016, 13:52 UTC)BADDOG1978 napisał(a): Modified Embedded Firmware ma ktoś fajne miejsce na zdobywanie tego ustrojstwa. Wiem że są na misjach i za data pointy ale za pierona nie umiem tego znaleźć.

Najszybciej dostaniesz to za skanowanie Data Pointów na bazach ++ [Medium Security]

Takiej odpowiedzi się obawiałem odkąd zostałem sam w SRV bez statku mam uraz psychiczny do tych baz oni tam maja otwarty sezon polowań na wszystko co lata.
Dzięki Kofi.

Kiedyś mi ten poradnik polecił Baton i się sprawdził https://forums.frontier.co.uk/showthread...d-Firmware

Zwiedzałem bazy w wersji "Exploration" i szło całkiem szybko. Pierwsze kilka prób było frustrujących bo trzeba było się nauczyć odpowiedniej drogi przejazdu. O ile dobrze pamiętam to te materiały po zebraniu są mnożone razy 3, więc nie trzeba aż tak dużo zbierać jakby się wydawało.
Odpowiedz
#36
Na Hussari zawsze można polegać jak na Zawiszy Smile
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#37
Na ts będę jakoś od 17 wtedy wszystko Ci wyjaśnię.
Odpowiedz
#38
Aktualizacja? Smile
Odpowiedz
#39
Poradnik nadal aktualny z tą różnicą że nie potrzebujesz już Commodities
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#40
Tak jak pisze Kofi, nadal da radę, ale w wolnym czasie popatrzę czy co i jak można przyśpieszyć, bo obecna wersja skupia się na łatwych commodity i w miarę łatwych materiałach (nie mission only i nie data ze skanowania baz naziemnych)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości