Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK [2.3] Inżynierowie - Szybki GRADE 5
#21
Dzięki Myr0n mam 122 fosforu, więc spokojnie będę klepał
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#22
Jako, że wyszli nowi inżynierowie, to planuję zaktualizować poradnik, prawdopodobnie jutro Wink
Odpowiedz
#23
Super bo właśnie z Twojego poradnika korzystam.
Odpowiedz
#24
Większość już zrobiona, w niedalekiej przyszłości (wieczorem?) sprawdzę czy da się uprościć schematy Farseer i Elviry, dodam pana od laserów i sekcję z wymaganiami do spotkania inżynierów. Generalnie 3 z 5 z nowych inżynierów to dla mnie lekki żart, owszem, modyfikacje na heat sinki i life support są fajne, ale reszta to kopiuj/wklej i bardzo wątpię, czy ktokolwiek zrobi ulepszenie shielded czy reinforced na którykolwiek z modułów.
Odpowiedz
#25
Czy ma znaczenie dla max upgrade jeśli mam odblokowany 5 poziom i robię upgrade po kolei 1,2,3,4,5 czy wystarczy jak zrobie tylko 5?
Inaczej pytając - czy wcześniejsze upgrady mają wpływ na siebie?
Odpowiedz
#26
Nie maja, bo nowy upgrade calkowicie zastepuje poprzedni.
Odpowiedz
#27
(11.11.2016, 10:24 UTC)Tesu napisał(a): Nie maja, bo nowy upgrade calkowicie zastepuje poprzedni.
Dzięki
Odpowiedz
#28
Pozwoliłem sobie zmienić nazwę wątku, aby była bardziej jednoznaczna Wink
Odpowiedz
#29
Jak by ktoś potrzebował Classified Scan Databanks do oblokowania inżyniera Ram Tah to mam szybką metodę Smile Kyokushin spędził mnóstwo czasu i się wściekał że nie może znaleźć a wystarczyło zapytać gdzie to dropi w dużych ilościach Wink

Metoda przedstawia się następująco:
- wybieramy system który jest w stanie Outbreak
- wlatujemy do Convoy Beacon i skanujemy statki transportowe, zazwyczaj są to Type-9,7,6 ora Haulery i mają nazwę Refugee

Tą metodą można w ciągu godziny zebrać pełne 50 - wystarczy się przelogować solo/private/open w tej samej miejscówce i lecą jak głupie. Często się zdarza że w tym samym systemie mamy dwa Convoy Beacon'y blisko siebie i jak nie leci na jednym, skok do drugiego i skanujemy każdy statek.
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#30
Modified Embedded Firmware ma ktoś fajne miejsce na zdobywanie tego ustrojstwa. Wiem że są na misjach i za data pointy ale za pierona nie umiem tego znaleźć.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości