Ankieta: Będę grał w Arma 3
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
server Arma 3
#21
Moim zdaniem próg jest zawieszony za wysoko i powinien być obniżony do 10 osób Wink

p.s. ASR AI3 już siedzi na serwerze (http://www.armaholic.com/page.php?id=24080)

<Chowa się pod stół>
Odpowiedz
#22
(04.08.2016, 12:00 UTC)Dr.Kobayashi napisał(a): wobec nazwy serwera jest wiecej zamieszania niż bym sobie tego życzył.
Odnoszę wrażenie swego rodzaju niechęć, choć nie wiem skąd to się bierze...

Jedyne co mielismy w planie to serwer z ktorym my sami możemy się identyfikować... a nie, że mi na tym jakos bardzo specjalnie zależy Smile


z mieszanymi uczuciami... odmeldowuje się

Żadna niechęć, Kobayashi. Po prostu wdrożyliśmy procedurę, więc się jej trzymajmy. 

Aczkolwiek uważam, że pewne rzeczy wymagają wyjaśnienia, bo może źle się zrozumieliśmy.

Jeśli to ma być A) prywatny serwer TYLKO dla członków Husarii i nikogo innego, to jest trochę inna sprawa, niż B) założenie odnogi klanu TWH w grze Arma i granie razem z innymi graczami na jakichś publicznych serwerach lub na publicznym serwerze o nazwie TWH, który Ty hostujesz.

Procedura zakładania dywzji dotyczy sytuacji z punktu B). Jeśli to ma być nasz prywatny serwer tylko na wewnętrzny użytek, to nie widzę przeszkód do nazwania go TWH. Jeśli ma on być publiczny, to procedura nadal obowiązuje. 

Ja osobiście zrozumiałem, że chcecie założyć pełnoprawną dywizję TWH w Armie.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#23
Trochę nie wiem po co była ankieta, też to opacznie zrozumiałem, przecież jak chcecie grać to grajcie Smile
Odpowiedz
#24
My chleliśmy tylko rekreacyjny serwer założyć. Fakt serwer jest bez hasła ale nie widzę z tym problemu, tym bardziej ze nie chcemy nikogo rekrutować ani prowadzić rozgrywek między klanowych. Serwer ma być otwarty dla husarii i znajomych osób. For Fun. Z zamkniętą grupą husarii na arma3 units tez nie widzę problemu a zapewnia w czasie gier decal na mundurze i pojeżdżę. W opisie grupi mogę napiszać ze to grupa rekreacyjna społeczności graczy ED i nie prowadzi naboru w innych grach.

Zaczynam żałować ze podrzuciłem temat sformalizowania grupek graczy w innych grach.
Odpowiedz
#25
Dobrze, że podrzuciłeś temat 2M1R. Jest np. TWH crew w GTA V, które należy do Scotta, a on już nie należy do Husarii. Ja w zasadzie nie gram w GTA V i nie mam pojęcia co tam się dzieje w tym crew Tongue

Ostatnio należało do niego chyba 5 osób. Wg procedury nie było wystarczającej liczby osób do zrobienia dywzji TWH w tej grze i crew nie nazywałoby się TWH. A tak - nie mamy teraz nad tym żadnej kontroli.

Takie rzeczy zawsze wychodzą w praniu dopiero.

Anyway, w wypadku Arma 3 i Waszego serwea - jak najbardziej nie mam nic przeciwko nazwaniu go TWH, skoro ma być tylko dla nas Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#26
Spoko ogarniemy temat, nie ma z tym problemu.
Nikt się nie zlości tutaj, choć rzeczywiście wyniknęło pewne nieporozumienie.

Tak dla formalności... od początku byl pomysł, że bęziemy bawić się tylko my, Husarze.
Jednak jako, że server ma 40 slotów i jest jak najbardziej publiczny,to troche sensu nie ma ukracanie tego.
POnieważ ani nie będzie nigdy 40 husarzy pragnących grać w Armę... (choć kto wie), a z drugiej strony nie chcę zakladać hasła, aby po prostu czasami mogli do nas dołączyć ludzie którzy po prostu chcą razem pograc Smile

Fakt, nie będziemy prowadzić żadnej rekrutacji, bo ani chęci ani takiej potrzeby nie ma.
Natomiast 2M1R ma dobry pomysł z dodatkowym info o społeczności ED...

Ja jak najbardziej chcę to zrobić zgodnie z zasadami, zeby potem ni ebyło niedomówień Smile
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#27
11 osób chętnych, mogę skleić jakąś małą misję SF i przeprowadzić małe szkolenie medyczne przed misją (uznaję tylko zaawansowany system medyczny).
Możecie zasugerować rodzaj misji... atak na konwój, zabicie/zniszczenie HPT, odbicie HVT, przejęcie danych, partyzantka, sabotaż, patrol... co kto lubi stworzę wszystko Smile
Odpowiedz
#28
Sorry, że grzebię w temacie, ale jak się już stał, to dobrze wykorzystać. Może na przyszłość formułować pytanie w takich ankietach "Czy chcę być członkiem grupy TWH, która będzie grała w X grę"? To dla mnie bardziej pasuje do tego co się chcemy dowiedzieć, niż obecny temat ankiety. Jak myślicie?
Nie mogę znaleźć tego tematu o innych grach, bo bym tam zapytał Smile
Odpowiedz
#29
Stawiacie serwer dla TWH - super, grajcie, nie trzeba zbierać 15 graczy, bo nie będziemy tworzyć osobnej dywizji ARMA. Jeżeli chcecie go nazwać serwerem TWH to dobrze by było, gdyby był zamknięty, żeby nie było na nim randomów robiących syf.

W wymogu 15 osób chodziło o tworzenie dywizji w grze, tak jak w przypadku GTA, SC czy gildii w mmo. Wymóg 15 osób nie jest za duży, bo własnie o to chodzi, żeby nie smarować wszędzie TWH. Jeżeli będzie 15 graczy grało w jakąś grę, to będzie to praktycznie liczba graczy, którzy co wieczór grają w Elite i to już będzie coś znaczyło Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#30
Raczej szyfu na serwerze nikt nie zrobi bo jak zobaczą ACE to uciekną Smile A poza tym serwer ma BattleEye a coopy graja ogarnięte osoby.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas Dr.Kobayashi 57 49,185 02.05.2020, 22:02 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,854 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Assetto Corsa Server PL Yata_PL 2 4,449 02.09.2017, 13:32 UTC
Ostatni post: Yata_PL
  Dziś wielka sesja Arma III! Baton 4 4,343 29.07.2016, 13:59 UTC
Ostatni post: 2M1R
  Weekendowy coop w ArmA 3 2M1R 14 12,328 27.01.2016, 12:46 UTC
Ostatni post: marcusrx1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości