Ankieta: Będę grał w Arma 3
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
server Arma 3
#11
(02.08.2016, 13:56 UTC)Assarin napisał(a): `count me in'
Z przyjemnością postawie stopy na ziemi co jakiś czas. Wink

PS.
Wymagane mody proponuje umieszczać w pierwszym poście, jako edycja, poniżej tylko info o dodaniu lub zabraniu.

Dobry pomysł... edycja 1 posta ogarnięta !
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#12
Rowniez sie dopisuje SmileCzesto biegam w samotnosci w Battle Royale ale jestem otwarty na inne mody ...oprocz Altis Life Tongue
Odpowiedz
#13
A co mi tam, też się dopisuje. W miarę jak czas pozwoli. Wink







Odpowiedz
#14
Dzięki Assarin i Swider za wspólną grę... Nawet mimo tego ze Assarinowi ACRE nie trybiło i komunikacja musiała iść bez plugina to klimat był silny Wink

Jutro zainstaluje ASR który poprawia zachowanie SI, z ego co wiem to w misjach w których gracze nie dowodzą AI to wystarczy ze mod jest tylko na serwerze.
http://www.armaholic.com/page.php?id=24080

Edit: Co do tego ASR'a pewny nie jestem bo na stronie moda piszę:

Cytat:For best experience, install the mod on server and all clients connecting to it, headless or not. The server settings (from userconfig) are always used.
Odpowiedz
#15
Nie do końca rozumiem po co jest potrzebna flaga TWH do tego skoro nie zanosi się, żeby to działało przez jakiś konkretnie długi okres czasu, wiec aczkolwiek chętnie kiedyś pogram to nie widzę potrzeby robienia z tego czegoś oficjalnego TWH. Moim prywatnym zdaniem nie musimy przyklejać TWH do wszystkiego co nam wpadnie w ręce, bo to się jednak wiąże z jakimiś obowiązkami i odpowiedzialnością.
Odpowiedz
#16
Dlatego właśnie jest ankieta, żeby ocenić ile osób będzie chciało brać w tym udział. Jeśli będzie 15 chętnych, to zgodnie z zasadami utworzmy oficjalną dywizję TWH w Arma, tylko ktoś będzie musiał za to wziąć pełną odpowiedzialność - najprawdopodobniej Dr. Kobayashi, jako zgłaszający Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#17
(03.08.2016, 22:01 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Dlatego właśnie jest ankieta, żeby ocenić ile osób będzie chciało brać w tym udział. Jeśli będzie 15 chętnych, to zgodnie z zasadami utworzmy oficjalną dywizję TWH w Arma, tylko ktoś będzie musiał za to wziąć pełną odpowiedzialność - najprawdopodobniej Dr. Kobayashi, jako zgłaszający Smile

Zgadza się...  odpowiedzialność za funkcjonowanie jak i zachowanie na serwerze biorę na klatę.

@Batonie, drogi Batonie... to nie jest wszystko co wpada w ręce.. to ARMA Smile
A tak na poważnie, to na TS kilka osób już rozmawiało i podnosiło temat ARMY, więc czemu nie spróbować ?
Skoro są chętni do gry, a na hosting serwera łóżę z własnej kieszeni to nie powinien to być żaden problem. Osobiście uważam i nie jestem odosobniony w tym przekonaniu, iż lepiej grać razem niż każdy osobno, a skoro TWH mogłoby nas w tym zjednoczyć, to należy spróbować.
No wiesz.. ja tez się nie spodziewam, że do piątku kiedy kończy się głosowanie zbierze się jeszcze tych dodatkowych 5 osób, ale spróbować było warto... Nawet jeśli nie będzie serwera TWH, to przynajmniej znamy liczbę chętnych do wspólnej zabawy.
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#18
Żeby była jasność, jedyne co mi się wydaje zbędne to naklejka "Oficjalny serwer ARMA III TWH", grajmy sobie w ARMĘ i jak za kilka miesięcy będzie żywa i prężna grupa to sam pierwszy zaproponuje Oficjalny Serwer TWH i to jest dla mnie lepsza kolejność, niż najpierw tytuły a potem gra Smile
Odpowiedz
#19
(04.08.2016, 10:15 UTC)Baton napisał(a): Żeby była jasność, jedyne co mi się wydaje zbędne to naklejka "Oficjalny serwer ARMA III TWH",  grajmy sobie w ARMĘ i jak za kilka miesięcy będzie żywa i prężna grupa to sam pierwszy zaproponuje Oficjalny Serwer TWH i to jest dla mnie lepsza kolejność, niż najpierw tytuły a potem gra Smile

O, i z tym się zgadzam w 100% - i dokładnie dlatego została wdrożona ta procedura Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#20
wobec nazwy serwera jest wiecej zamieszania niż bym sobie tego życzył.
Odnoszę wrażenie swego rodzaju niechęć, choć nie wiem skąd to się bierze...

Jedyne co mielismy w planie to serwer z ktorym my sami możemy się identyfikować... a nie, że mi na tym jakos bardzo specjalnie zależy Smile


z mieszanymi uczuciami... odmeldowuje się
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas Dr.Kobayashi 57 49,117 02.05.2020, 22:02 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,844 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Assetto Corsa Server PL Yata_PL 2 4,437 02.09.2017, 13:32 UTC
Ostatni post: Yata_PL
  Dziś wielka sesja Arma III! Baton 4 4,341 29.07.2016, 13:59 UTC
Ostatni post: 2M1R
  Weekendowy coop w ArmA 3 2M1R 14 12,314 27.01.2016, 12:46 UTC
Ostatni post: marcusrx1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości