Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Nowe menu start w Elite
#11
Wstawię sobie filmiki ze star citizena Tongue
Odpowiedz
#12
Mam nadzieję że pojawi się więcej tego typu rzeczy od naszej kochanej husarii Smile
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#13
Każdy na tym forum jest ogarnięty ale jednak zaznaczę, że jeśli odpalamy Horyzonty to plik FrontEnd1.webm (czyli z 1 a nie 0 bo to dla Elite bez Horyzontów) jest odtwarzany w main menu.
Podmieniłem i rep poleciał. Biggrin
Deszcz repów widzę. Biggrin
Odpowiedz
#14
fajowe, jakas odmiana Smile
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz
#15
Ktoś by mógł w jakiś programie do obróbki video wrzucić tam nasze logo, rozmyć go... zrobić tak żeby wpisywało się w styl Smile.
Nic co mam u siebie, niestety nie otwiera tego pliku do edycji.
Mógłbym w sumie przygotować jakieś wariacje logo, ale ktoś to musi tam wrzucić...no i jedynie dzisiaj, ewentualnie późno wieczorem w tygodniu.
Odpowiedz
#16
W przygotowaniu nowe filmy z logo Husarii
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#17
(01.08.2016, 05:27 UTC)Kofi Paridae napisał(a): W przygotowaniu nowe filmy z logo Husarii

No i git Smile

Jak trzeba coś pokombinować z logo...rozmycie, poświata, cień itp. To pisać tutaj lub PM. Wieczorkiem mogę przygotować parę wersji żeby było do "testów" Smile.
W sumie w ciągu dnia też będę miał pewnie kilka chwil na takie rzeczy....więc jeśli trzeba pomóc, to pomogę.

A można prosić o tą wersję z Horizons, ale właśnie z naszym logo?, wole coś bardziej statecznego w tle. Taka dynamika jak w tym podlinkowanym filmie jakoś mnie nie pociąga.
Odpowiedz
#18
Testowo wrzucone oryginalne wideo z logo Husarii





Plik znajduje się tutaj. Jak będę mieć więcej czasu coś jeszcze złożę
https://drive.google.com/open?id=0B9ZjhF...nBjbmpWWDg




Oryginalne intro z logo Husarii:
https://drive.google.com/file/d/0B9ZjhFW...sp=sharing
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#19
Ja już w PM Kofiemu dziękowałem, podziękuję jeszcze raz że się tym tematem zajął. Ale pochyliłem się nad tematem również sam....tak żeby odreagować od zmartwień dnia codziennego Smile...no i wyszły mi takie oto subtelne pioruny, żarzenia, rozmycia i połyskiwania Smile.





Download: http://www.mediafire.com/download/ua62ip...tEnd1.webm
Odpowiedz
#20
Tom, wygrałeś internety dzisiaj!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video [PORADNIK] Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video) Mathias Shallowgrave 115 230,501 06.02.2024, 08:35 UTC
Ostatni post: przemo74
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,888 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,984 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Kolejna database ELite - Mineral Trader Detson 2 5,463 21.09.2020, 13:48 UTC
Ostatni post: Azzorek
  Discord - Elite: Dangerous Tła Doom_days 16 37,989 13.12.2018, 17:35 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości