Fallout 4
#21
(10.02.2016, 14:07 UTC)Pienias napisał(a): Nie spociliscie sie w tych kombinezonach? Foty mistrzowskie

Oj tak, poganiali mnie przez niekomfortowy pot pojawiający się pod kombinezonami Smile
Odpowiedz
#22
Mialem kiedys cos takiego na sobie. Szkoda, ze nie bylo wtedy komorek z kamerami - twarze tych ludzi w tramwaju Biggrin
Odpowiedz
#23
Cytat:Mialem kiedys cos takiego na sobie. Szkoda, ze nie bylo wtedy komorek z kamerami - twarze tych ludzi w tramwaju Biggrin

Służyłeś w jednostce chemicznej? Gdzie Cię skoszarowali?
Odpowiedz
#24
(11.02.2016, 09:15 UTC)Scott Scale napisał(a):
Cytat:Mialem kiedys cos takiego na sobie. Szkoda, ze nie bylo wtedy komorek z kamerami - twarze tych ludzi w tramwaju Biggrin

Służyłeś w jednostce chemicznej? Gdzie Cię skoszarowali?

haha wojsko mnie ominelo z powodow zdrwowotnych. Jak bylem harcerzem to mielismy kupe sprzetu w harcowce, w tym te kombinezony, maski (slonie i buldogi), saperki i sporo wiecej. Raz ubralismy sie i poszlismy sie przejsc po okolicy. Szkoda, ze nie mielismy jakiegos licznika geigera Biggrin a tak to bawilismy sie tym w lesie
Odpowiedz
#25
+rep za harcerstwo!

Ja byłem tylko zuchem, ale na obozy jeżdziłem po znajomości Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#26
http://pclab.pl/news71107.html - takie cuś, może ktoś akurat gra teraz Wink
Odpowiedz
#27
Kupiłem właśnie na wyprzedaży Seasonn Pass'a:
https://www.greenmangaming.com/games/fal...ason-pass/


Wspomoże ktoś modami jakie warto zainstalować?

EDIT:
Na razie zainstalowałem: interface:
  • DEF_UI
  • Kolorowy Pip-Boy (zielony klasyczny szybko zaczyna męczyć)
  • FO4 Hotkeys (pozwala przypisać skróty klawiszowe - domyślnie zaprogramowane F2 - ukrycie HUDa i F3 - wolna kamera)
  • TNR Shoulder Lamp - Lampa, którą "kraftujemy" jak inne przedmioty. Świetnie się prezentuje na plecach, świeci jasnym punktwym śiwatłem - horrorowy efekt. (Uwaga - działa tylko pierwsza opcja instalacji, inne zawieszały mi grę - testujcie grę zaraz po zainstalowaniu!)
  • Lowered Weapon - bohater opuszcza broń kiedy z niej nie celuje. Immersja +100.
  • Bullet Time (świetny spowalniacz czasu przy grze na padzie - zużywa AP jak VATS)
  • Load Accelerator - dziwne, ale działa. Z czasem wczytywanie zewnętrznych lokacji nawet na SSD trwało długo.

przy grze Survival:
  • Realistic Survival Damage (przy trybie Survival - gra jest sprawiedliwsza i mniej hardcorowa - my również zadajemy większe obrażenia a nie tylko NPCe)
  • Save Game przy survivalu - jak dla mnie zapisywanie tylko podczas snu było na początku zbyt dużym wyzwaniem... Po tysięcznym zgodnie złamałem się i używam Quick Save...
Kilka modo-obserwacji:
Fallout okazał się BARDZO CZUŁY na kilka rzeczy. Mody nie działały mi prawidłowo, dopóki nie zastosowałem:
  1. Nexus Mod Manager - uruchamiany jako administrator
  2. Mody na tej samej partycji co gra (dziwne, ale działa - Fallout ma problem z odwoływaniem się do innych partycji) - ustawienie w NMM - settings - Fallout 4 - obydwa katalogi
Odpowiedz
#28
Ja też chętnie poczytam o modach, bo nie zabierałem się jeszcze za Fallouta 4. Jak się ze mną przeprosi za to, co z niego zrobili, to może się wezmę za modowanie Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#29
Przyłączam się do lektury, bo z F4 czekam na wersję GOTY lub coś w ten deseń.
Odpowiedz
#30
Zaktualizowałem post z moimi modami m.in. o True Storm, który zrobić coś takiego:

Burza z opadem radioaktywnym Smile


[Obrazek: CqKAL1l.jpg]


--------------------

Ważne - gra nadal (jak po premierze) WYRAŹNIE LEPIEJ DZIAŁA W TRYBIE BORDERLESS.

Trzeba czasem samemu skorygować odpowiednią rozdzielczość w pliku ini, ale nie ma mikro-przycięć.
Na GTX 970.

-----

Gra klimatem MIAŻDŻY!

EDIT:

Post z moimi aktualnymi modami
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fallout 4 - Horizon DYoda 19 12,202 15.03.2021, 13:23 UTC
Ostatni post: josel666
  Fallout 76 - gameplay Fenyl de Lechia 14 13,782 28.05.2019, 10:25 UTC
Ostatni post: bocu
  Fallout Nevada po polsku (Fallout2). USSER-PL 3 4,115 11.09.2018, 14:24 UTC
Ostatni post: Philip Blaine



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości