Video
#1
Big Grin 




EDIT: już późno było, nie widziałem kto wrzucił na yt, świetny materiał! rep leci
EDIT2: Film: Theseus'a Rorschach'a
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#2
No też widziałem ten filmik co ObsidianAnt polecił Smile Ale patrzcie na profilowe kolesia który to wrzucił, to chyba ktoś z Husarii ;o?

[Obrazek: XO4rgzs.png]




Odpowiedz
#3
Nie znam typa, chyba się pod kogoś z husarii podszywa...
Odpowiedz
#4
(19.07.2016, 07:54 UTC)Calvarian napisał(a): Nie znam typa, chyba się pod kogoś z husarii podszywa...

To co? Na pal gościa bierzemy? Biggrin I potem dla pewności pookładajmy go Rurą Batona Smile. A jak się nie przyzna, że się podszywa to naślemy na niego jeszcze barana 2M1Ra, tego co to na niego się kiedyś mutagen jakiś wylał Tongue
Odpowiedz
#5
(19.07.2016, 08:05 UTC)Quarion napisał(a):
(19.07.2016, 07:54 UTC)Calvarian napisał(a): Nie znam typa, chyba się pod kogoś z husarii podszywa...

To co? Na pal gościa bierzemy? Biggrin I potem dla pewności pookładajmy go Rurą Batona Smile. A jak się nie przyzna, że się podszywa to naślemy na niego jeszcze barana 2M1Ra, tego co to na niego się kiedyś mutagen jakiś wylał Tongue

To nie mutagen, on taki od urodzenia...

[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Odpowiedz
#6
HAHAHA!!! BiggrinBiggrinBiggrinBiggrin
Odpowiedz
#7
Kethrax - zrobić dobry film z eksploracji to naprawdę sztuka, tym bardziej że łatwo o powtórzenie scen. W 3.19 trafiłeś naprawdę piękny układ i spoko go wykorzystałeś. Film i muzyka naprawdę fajne, ale jak dla mnie za dużo scen z samej mapy. To takie moje skromne zdanie, ale ogólnie to gratuluję i cieszę się, na każde nowe spojrzenie w sprawach prezentacji ED w jakimkolwiek zakresie i wymiarze Smile
Odpowiedz
#8
To nie jest film Ketharxa... Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#9
askfdgdkfhsdkfhsdfl Tongue no comments.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video [VIDEO] Strzał z Lasera - luźny program informacyjno-rozrywkowy Mathias Shallowgrave 61 46,860 03.02.2024, 18:48 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Video Profesor Volando Przedstawia (seria video) Mathias Shallowgrave 1 432 23.07.2023, 11:41 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [VIDEO] dwa miesiące podróży w dziesięć minut Nitko 0 2,601 16.06.2020, 14:36 UTC
Ostatni post: Nitko
Video [VIDEO] Szaleństwo na SRV radekcz 1 3,315 18.05.2020, 20:10 UTC
Ostatni post: Wojciech Dannyboy
Video [VIDEO] CQC Jesteś zwycięzcą Wojciech Dannyboy 1 3,450 01.05.2020, 17:18 UTC
Ostatni post: USSER-PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości