Beagle Point zdobyty
#11
Respect, Dhror!

Graty!
Odpowiedz
#12
Moje gratulacje Smile. Teraz tylko się postaraj aby wrócić w całości Biggrin.
Odpowiedz
#13
Podziwiam, gratulacje!!! Długo leciałeś?
Odpowiedz
#14
Dzięki wszytskim za mile słowa.

Haji-me - zobaczymy myślę ze dam rade choc może być rożnie zwłaszcza ze latam w Open wbrew wszelkiemu zdrowemu  rozsądkowi Tongue

Inus Antari - wiesz wystartowałem wraz z DW ale miałem przerwy w locie, real life wygrał wiec dla mnie to kilka miesięcy, ale wiem ze da sie dolecieć tam poniżej 48h w statku przed Inżynierami i chyba boostami do skoku. Zreszta jest droga ze nie trzeba kombinować z jump boosterami.

Jak będę mieć czas i trochę motywacji to powrzucam zdjęcia z podroży, tej i wcześniejszych.

Teraz zamierzam zebrać się do powrotu , ale nie przez środek galaktyki, tylko pewnie którymś z środkowych ramion albo może nawet obrzeżem, zobaczymy może mnie Thargoidzi po drodze nie zabija Smile
Odpowiedz
#15
(12.07.2016, 10:56 UTC)Dhror napisał(a): Haji-me - zobaczymy myślę ze dam rade choc może być rożnie zwłaszcza ze latam w Open wbrew wszelkiemu zdrowemu  rozsądkowi Tongue

Open to jedyny słuszny tryb Biggrin. Nie spotkałeś nikogo w okolicy? Nie zdziwiłbym się jakby się jeszcze jakieś niedobitki z DW tam kręciły.
Odpowiedz
#16
A można prosić o wskazówkę jak tam dolecieć ?
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#17
Nie, nie spotkałem zobaczymy może jak się chwile pokręcę po okolicy to kogoś spotkam Smile

Brachu - jest ta informacja w odmętach frontierowego forum, jak będę mieć czas i nie zapomnę to poszukam.
Odpowiedz
#18
Niestety nie udało mi sie spotkać nikogo , powoli tez obrałem kurs na Ziemie. Jakies 62kLy w lini prostej. Bede długo leciał Smile

W międzyczasie udało mi się wykopać stare galerie z mojej pierwszej samodzielnej wyprawy zaraz po tym jak zarobiłem na Cobre i ja wyposażyłem Smile

Pierwsze Screeny z Elitki

Cytat:In to Bernard's Loop
Cytat:Running Man nebula
Cytat:Orion Nebula
Cytat:Little journey to Orion Nebula
Odpowiedz
#19
Stało sie , wlasnie uleglem zniszczeniu w drodze powrotnej jakies 10kLy od Beagle Point ...
W pupe poszlo ok 7 miechow gry Sad ...
Szybciej niz myslalem wrocilem do Banki ...

A oto moj zabojca ...

[Obrazek: URRwU1J.png]

[Obrazek: eaInZRJ.png]
Odpowiedz
#20
U rany, co się stało, grawitacja za duża rozumiem?

Eh, no wielka szkoda... Ale zapisz ten system, jak dorobimy się Gwiazdy Śmierci, to polecimy tam i rozpierniczymy tę planetę w drobny mak Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sidewinderem do Beagle Point Warjoy 33 20,549 02.11.2020, 13:29 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  U CELU "BEAGLE POINT" RANDARIO 16 18,147 29.04.2018, 20:01 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  Beagle Point Expedition Pitek_pl 41 46,719 24.02.2018, 08:34 UTC
Ostatni post: MUSKETEER
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,908 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
Photo Wyprawa do Beagle Point, część I RybaPonadKilo 25 26,536 12.02.2017, 09:41 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości